Трансформаційний рік: астронумеролог пояснила катаклізми 2020

Трансформаційний рік: астронумеролог пояснила катаклізми 2020

У пандемії коронавірусу, пожежах в Австралії, страйках у США і природних катаклізмах по всьому світі багато хто встиг звинуватити 2020 рік, акцентуючи на тому, що він високосний, і звертаючи увагу на цікавий збіг цифр.

Разом з астронумерологом, майстром енергохілерства і кармокоррекціі школи ADIShakti, засновником студії AngelTatianaStudio Тетяною Долготович Факти ICTV вирішили розібратися, чи дійсно цей рік складний і як впоратися з його викликами. На думку фахівця, цей рік не поганий, а трансформаційний.

– Ми зараз переходимо з епохи Риб в епоху Водолія. До того ж це високосний рік, і особливий з точки зору нумерології. Але це означає лише те, що відбуваються глобальні зміни у світі, і нам потрібно їх пройти і змінитися, – каже Тетяна Долготович.

Читайте: Гороскоп для всіх знаків зодіаку на червень 2020

Зараз дивляться

Усі кризи і складнощі, які зараз відбуваються у світі, – це сублімація думок і вчинків всіх людей на планеті, своєрідний результат, який і підштовхує людство до трансформації, додає астронумеролог.

– Наше завдання – переглянути свої цінності, відстежити свої негативні думки і дії. Це завдання зараз стосується всіх людей на будь-яких рівнях, а також держав. Ми всі повинні трансформувати свої думки і поведінку, – продовжує Тетяна Долготович.

Перехід з епохи Риб в епоху Водолія триває не перший рік і не останній, чим і пояснюються глобальні події з року в рік в світі за останнє десятиліття.

– Кожен раз перед нами будуть нові виклики, нові завдання, не завжди прості, які будуть дані людству як уроки. Залежно від того, як ми пройдемо ці уроки, таким буде наше майбутнє і майбутнє наших дітей, – підсумовує Тетяна Долготович.

За її словами, нині кожна людина повинна перелаштуватися, очистити своє мислення, переглянути вчинки і пройти трансформацію свідомості. Протягом цього періоду важливо фокусуватися на позитивному, творчому мисленні не лише для себе особисто, а і на користь іншим.

Астролог Олена Осипенко дала астропрогноз для України з виходу з карантину.

За її словами, визначними датами для країни будуть 14 червня і 21 грудня.

Спеціаліст зазначила, що кордони почнуть відкривати лише під кінець року.

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Підтримати Факти ICTV
Знайшли помилку в тексті?
Помилка