Гороскоп для всіх знаків зодіаку на березень 2018

Гороскоп для всіх знаків зодіаку на березень 2018

Детальний гороскоп на березень склала астролог Марина Скаді (Marina Sokolova).

Гороскоп для Овнів

Овни відчувають внутрішню свободу, почуття радості і впевненості у собі, і як наслідок симпатію і потяг до навколишнього світу. Овни шукають у цей період душевності, а тому намагаються проводити час з друзями.

Підвищується творча активність, міцнішає сила волі, з’являється здатність реалізації, а також розумова рухливість.

Зараз дивляться

У партнерстві і шлюбі помітні не завжди позитивні прагнення до влади і впливу на оточуючих. Овни будуть намагатися знайти нейтральну позицію, але перебувати у центрі уваги і задавати тон. Підвищується життєва сила і фізичний потенціал організму, прагнення до діяльності, що дозволить енергійно взятися за справу, вирватися вперед, спираючись на власний досвід. Це приведе до успіху.

Фінансові операції, завдяки загостреності чуття, будуть доведені до успішного завершення. У цей період посилюється почуття відваги, яке спонукатиме до інвестицій, які не принесуть ніякого прибутку. У березні благополучно пройдуть ділові переговори, підписання угод. У контактах і зв’язках Овен стає дуже активним і енергійним, добре проявляє себе у  професії, особливо, в останній третині місяця.

З 23 березня Меркурій переходить у фазу ретро-руху, потрібно максимально уважним бути до документів, що стосуються як фінансових, так і взагалі будь-яких починань. У цей період можлива перевтома через постійні зв’язки і контакти. Краще у цей час зробити роботу над помилками і відкласти рішучі дії до середини квітня.

Гороскоп для Тельців

До 21 березня різні імпульси ззовні допоможуть власні ідеї втілити у життя. З’являються нові ідеї для творчого самовираження.

Фінансові операції будуть вдалими у цей період. Можливо, колектив або керівництво покладе на вас деякі обов’язки, завдяки вдалому виконанню яких ви зможете просунутися по кар’єрних сходах, отримати премію, нагороду або хоча б просто похвалу. Можливі невеликі відрядження для вирішення службових справ.

Вдалий час для вирішення проблем та усунення перешкод у коханні і сімейних відносинах. Якщо додати певних зусиль, вдасться значно гармонізувати цю сферу. Розваги і світські заходи створять відчуття свіжості почуттів, доставлять незабутні враження, додадуть фарб у згасаючі відносини. Якщо виховання дітей і їх розвиток викликають проблеми, використовуйте цей час для зміцнення зв’язку з дітьми, затвердження батьківського авторитету.

Наприкінці березня краще відпочити, тому що у цей час буде гальмуватися будь-яка діяльність, пов’язана з кар’єрою, роботою. Сприятливий період для навчання і благодійної діяльності.

Гороскоп для Близнюків

У першій половині місяця можливі різні порушення здоров’я. Не слід приймати важливі рішення, оскільки зараз можна легко припуститися помилки. Нервозність, поганий настрій, зниження самопочуття, втрата пильності й підтримки з боку близьких людей не дають можливості зосередитися. Підвищена емоційність і агресивність поряд із зовнішньою пригніченістю можуть зіграти не на вашу користь у відносинах з близькими.

З 21 березня підвищується контактність, рухливість, народжені під знаком Близнюків відчують легкість у вираженні своїх почуттів. У цей період, легше впливати на розум, ніж на почуття партнерів і близьких людей. Романтичні поїздки, пікніки, спільна участь в інтелектуальних заняттях та іграх сприятливо позначаться на ваших відносинах.

У плані сімейних справ, період сприятливий для переїзду, перестановки меблів, розвиваючих занять та ігор з дітьми, для їх навчання. Ваш вплив на членів родини помітно зростає і ви можете цим скористатися, щоб зміцнити стосунки. Цей час треба успішно використати для гармонізації відносин з протилежною статтю, для встановлення миру і злагоди у родині.

З 23 березня можливі затримки у справах, поїздках, отриманні документів. Але вам також надається можливість змінити свою стратегію поведінки, навчитися діяти інакше.

Читайте: Фінансовий гороскоп: хто збагатиться у 2018 році

Гороскоп для Раків

Період до 21 березня Раки можуть використати особливо продуктивно. Ви відчуєте гармонію тіла і духу. Спілкування з дітьми і близькими людьми значно поліпшить самопочуття, додасть сил і енергії. Громадська діяльність приносить задоволення, виконання службових обов’язків оцінюється керівництвом досить високо.

У цей період ви зможете реалізувати багато творчих ініціатив і проектів. Зростає прагнення до лідерства. Ви самовпевнені, легко вирішуєте фінансові проблеми, можете провернути не одну вдалу операцію. Відкриваються нові перспективи, але не забувайте про самоосвіту.

З 21 березня збільшується необхідність діяти у некомфортних умовах, несподівано виникає багато перешкод, конфліктів з партнерами, плани зриваються і вирішення питань затягується. Через неуважність підвищується небезпека нещасного випадку.

Остання третина місяця змусить вас витратити всі внутрішні резерви. Втрачається здатність володіти собою, що призводить до імпульсивних, різких, агресивних вчинків.

Гороскоп для Левів

Відносно спокійний період життя до 21 березня, однак з’являється схильність до переоцінки власної значущості, перебільшень взагалі. Цей період може принести збитки, тому слід обачніше розпоряджатися грошима
і не починати ніякої нової діяльності. Можливі конфлікти з юристами і владою. Не слід підписувати жодних угод або здійснювати покупку або продаж у великих розмірах.

У цей період можуть загостритися хронічні захворювання печінки і жовчних проток, а також є ймовірність порушення серцевої діяльності і кровообігу.

В останній третині березня ситуація поліпшується, Леви починають адекватно сприймати дійсність і переосмислюють свою поведінку. Обставини для Левів складаються сприятливо у всіх сферах життя, надаються можливості для гармонійного вираження особистості.

Період сприяє знаходженню щастя у коханні. Відбувається взаємообмін любов’ю – чим більше Леви її віддадуть іншим, тим більше отримають, а це буде сприяти гармонійному розвитку на всіх рівнях та у всіх сферах життя.

Гороскоп для Дів

До 21 березня достатньо складний період, Діви відчувають подвійність і невизначеність у всьому. Вірогідні також порушення здоров’я. У цей період відбувається загострене усвідомлення самого себе і усвідомлене бачення інших. Егоїзм і владолюбство викликають антипатію в оточенні і призводять до ігнорування, народжених під знаком Діви.

Дуже важливо навчитися неупереджено дивитися на найрізноманітніші точки зору. Великою проблемою для вас є визнання правоти партнера. Остерігайтеся брати участь у боротьбі за владу, зведіть до мінімуму можливість особистих зіткнень, протистоянь з керівництвом і владою, офіційними організаціями. Громадська діяльність невдала, а пошук підтримки, заступництва і розуміння з боку впливових осіб не принесе бажаного результату.

Непорозуміння і навіть дрібні сварки здатні залишити глибокі рани у стосунках з коханими. При спілкуванні з дітьми постарайтеся дотримуватися принципів демократії.

Проте в останній тиждень місяця можна буде багато чого виправити, якщо застосувати логіку і перестати жаліти себе, вийти зі стану жертви. Зовнішніх перешкод для досягнення вами психологічного комфорту немає.

Читайте: Любовний гороскоп на 2018 рік для всіх знаків зодіаку

Гороскоп для Терезів

До 21 березня спокійне і монотонне життя у складних умовах, які у перші три тижні місяця не доставляють вам переживань, але ви розумієте, що навколо вас щось відбувається.

Наприкінці березня виникає багато провокацій з боку інших людей, тож потрібно діяти спокійно та діяти на взаємовигідних засадах.

Неприйняття чужої думки вкрай не вигідно вам, Терези ризикують залишитися на самоті, без уваги і без любові. Відкиньте амбіції, тому що через них ви можете зазнати досить відчутних збитків. Відмовтеся від відповідальних виступів, виробничих нарад, навіть звичайного обміну думками зі співробітниками. Не вступайте у протиріччя з начальством, забудьте про пошук покровительства, на час розстаньтеся з ідеєю отримання додаткового матеріального прибутку.

Особливо важко у цей час протікає ділове спілкування з представниками протилежної статі. Відкладіть укладення угод і договорів, підписання важливих паперів.

Прагнення до екстравагантності може бути оцінене як поганий смак. Ви не відчуваєте впевненості у собі, але саме у цей період, стаєте привабливі для протилежної статі. Зв’язки, що виникають протягом цього місяця, неглибокі і швидкоплинні, а особисте життя не приносить задоволення. Вірогідні розчарування і засмучення через відсутність романтики. Можлива серйозна розбіжність у поглядах з подружжям, відкрите протистояння, сварки, тому весь березень вам потрібно йти на компроміс, визнавати помилки там.

Гороскоп для Скорпіонів

Зростає войовничість і бажання зробити все і одразу, амбіції виходять на перший план. Хороший час для переоцінки минулого досвіду у сфері фінансів і влади, трансформації будуть дуже конструктивні і корисні для більшості Скорпіонів (звичайно, все залежить від індивідуального гороскопу).

Тих, хто пов’язаний з фінансовою сферою може очікувати успіх. Важливо розуміти і те, що якщо у представника даного знаку є гроші – їх стає більше, а якщо є проблеми – додаються ще. Хороший період для психологів і езотериків, вам відкриваються таємниці, приходить розуміння і трансформація зовнішньої і внутрішньої реальності, перегляд пріоритетів, цілей, напрямів, вихід на вищі рівні розвитку.

Наприкінці березня представники знаку Скорпіона відчувають себе задоволеними, можуть дозволити собі відпочинок. Для тих Скорпіонів, у яких чорна смуга, збільшується кількість травматичних ситуацій, нещасних випадків, можуть виникати конфліктні ситуації.

Гороскоп для Стрільців

Бійтеся власних проявів помилкової гордості і егоїзму, диктату щодо підлеглих і співробітників. Сутички з начальством можуть зіпсувати кар’єру.

Робочий процес супроводжується сварками і невдоволенням, різними труднощами і перешкодами. Ви можете зазнати несподіваних фінансових втрат. Проте, якщо вам вдасться опанувати себе  і знайти конструктивне застосування вашому честолюбству, то можете досягти гідних результатів.

Несприятливий період для вирішення проблем у відносинах з  близькими. У вас зростає прагнення стояти на своєму, що може призвести до негативних наслідків.

У першій половині березня ви відчуєте зниженням активності, нестійкість емоційного фону. Проте вже з 21 березня ви відчуєте прилив сил і енергії. Стрільці будуть готові до сміливих і неординарних вчинків. Проте за активністю, не забувайте про близьких, вони також потребують вашої уваги.

Читайте: Гороскоп удачі: кому пощастить у 2018 році

Гороскоп для Козерогів

До 21 березня час відносної гармонії і впевненості у собі. Ви зможете побачити свої перспективи з нової точки зору. Це гарний час для просування по службі, спілкування і взаємодії з начальством, ви можете справити сильне позитивне враження на інших. Це хороший період для спілкування з іншими людьми в цілому, але особливо на професійному рівні.

Наприкінці місяця підвищується нервозність, неуважність і дратівливість. Для розумової праці даний період є вкрай несприятливим. Помітно знижується ваша здатність об’єктивно сприймати дійсність. Не поспішайте приймати рішення, висловлювати свої ідеї або думки.

Труднощі у контактах, сумбурність заважає в діловому житті, при спілкуванні з високопоставленими особами, начальством і офіційними організаціями. Звузьте своє коло спілкування до мінімуму, відмовтеся від укладення угод, підписання важливих паперів, від роботи з документами. Особливо це стосується бухгалтерських звітів. Робота, що вимагає точності і скрупульозності виконання взагалі виключається. Ваші партнери порушують дані зобов’язання, службові обов’язки та на громадських засадах заважають один одному.

Ваша самовпевненість і хитрість у подальшому обернеться проти вас же. Спробуйте конструктивно і адекватно застосувати прилив підвищеної сили, енергії.

Гороскоп для Водоліїв

До 21 березня Водолії змушені багато працювати через що можливі проблеми зі здоров’ям, перевтома. Тож Водоліям потрібно серйозно підійти до планування справ.

Наприкінці березня загальна ситуація поліпшується, з’являється матеріальний результат від виконаної раніше роботи. Повертаються люди, які, здавалося б, зникли з поля зору. Ви відчуваєте прилив сил, виникає бажання кохати, гуляти, зустрічатися з однодумцями, а не тільки працювати, повністю занурюючись у процес.

Протягом цього періоду ви відчуваєте внутрішню свободу і розкутість, відчуваєте почуття радості і впевненості у собі, намагаєтеся знайти у житті найкращі сторони. Це буде ідеальний період для дружнього спілкування, для любові, шлюбу і сімейного життя, для всього прекрасного і естетичного, для соціальної активності.

Період гарний для вирішення суспільних і фінансових справ, сприятливий для залучення уваги до своїх справ впливових осіб. Від них можна чекати розуміння, допомоги та підтримки.

Більш вдало складаються ділові стосунки з протилежною статтю. Ви вправі очікувати прибуток, невеликі подарунки у вигляді премій від керівництва. Не забувайте при цьому використовувати свою чарівність!

Читайте: Секс-гороскоп для всіх знаків зодіаку на 2018 рік

Гороскоп для Риб

Період підвищеної конфліктності, тож уникайте проявів агресивності. Краще обмежити світські візити і спілкування з дітьми, які можуть постраждати від байдужості.

Імпульсивна поведінка, необдумані вчинки і бурхливе вираження протесту можуть значно перешкодити вам у справах. Прагнення до конкуренції зростає.  Егоїзм і підвищена конфліктність може завадити у реалізації ваших планів. Обговорення проектів, укладання угод і договорів, відвідування начальства і офіційних органів краще не робити у цьому місяці. Необачні фінансові операції призведуть до втрат.

Представникам Риб слід як ніколи бути розсудливими і спокійними. Можливі травми, нещасні випадки на виробництві та у побуті. Будьте обережні з вогнем, різними інструментами і хімічними елементами. Фізичне перенапруження і бурхливі емоційні прояви ведуть до фізичного і емоційного виснаження. Особливо обережними повинні бути люди зі слабким серцем: існує небезпека інфарктів та інсультів.

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Loading...
Підтримати Факти ICTV
Знайшли помилку в тексті?
Помилка