Життя після смерті реальне, якщо існує нескінченний всесвіт – фізик

27 Січня 2020, 10:36
Життя після смерті реальне, якщо існує нескінченний всесвіт – фізик

Теорія “багатьох світів” і нескінченного всесвіту, яку протягом десятиліть вивчають фізики, може стати ключем до життя після смерті.

Про це заявив фізик Адам Ячолковський, який працював фізиком елементарних частинок у ЦЕРН з 1983 по 2015 роки.

Теорія нескінченного всесвіту говорить, що кожного разу, коли ухвалюється рішення або дія, створюється нова гілка часової шкали, де ухвалюється альтернативне рішення.

Зараз дивляться

Теоретично це може означати, що існує нескінченна кількість ваших версій, заснованих на нескінченних комбінаціях рішень, ухвалених протягом життя.

І це стосується не тільки вас, але і будь-якої іншої людини, тварини, рослини, атома, молекули і всього іншого, що коли-небудь існувало в історії всесвіту.

Ячолковський вважає, що якщо теорія нескінченного всесвіту вірна, то обов’язково повинна бути точна вуглецева копія вашого мозку, де квантові процеси також однакові.

Читайте: У космосі загадково зникли 100 зірок за 70 років

Наявність одних і тих же квантових процесів є основною перешкодою для клонування свідомості людини, оскільки немає способу викликати ті ж реакції.

– Однак у нескінченному і вічному всесвіті може бути можливим, що буде створений точний римейк вашої свідомості, який дозволить вам жити знову, – заявив учений.

Нагадаємо, вчені з Інституту теоретичної фізики запропонували теорію про двійника нашого всесвіту.

Джерело: Express

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Підтримати Факти ICTV
Знайшли помилку в тексті?
Помилка