Одещина: куди поїхати крім традиційних місць

Одещина: куди поїхати крім традиційних місць

Одеська область найбільша в Україні, а отже там точно є, на що подивитися: від сироварень і до славетних винних заводів, від містичних фортець і романтичного морського узбережжя до колоритної бесарабської кухні.

Фрумушика-Нова

Якщо вам захочеться відпочити від урбаністики, то зелений туризм саме для вас. Безкраї степи, лимани з лікувальною гряззю, рідкісні тварини і рослини, багата культурно-історична спадщина – все це Фрумушика-Нова – перлина Бессарабії.

Місцевість славиться винним льохом, вівчарським комплексом, фазановою фермою, мінізоопарком, меморіалом пагорб Пам’яті, але найбільше питань викликає парк пам’ятників СРСР. Тут настільки велика концентрація бюстів Леніна, що моментами стає лячно, особливо цікавим є “стоунхендж”.

До слова, тут займаються полюванням та риболовлею. Є гостьові будиночки, де мінімальна вартість проживання становить275 грн за добу, ціна може коливатися в залежності від кількості осіб і обраного вами приміщення, а також пір року.

Найдорожчим місцем проживання є мисливський будиночок, бо за його оренду доведеться викласти 3,6 тис. грн за добу, але туди можуть заселитися 12 осіб з доступом до користування банею.

Увесь прайс можна глянути на сайті. Проживання можливе у готельних номерах, гостьових будиночках, спеціально стилізованому мисливському чи егерьскому будиночку.

Вилкове

Вилкове – знаходиться в місці, де в Чорне море впадає Дунай. Його називають українською Венецією, тому що у Вилковому ще є місця, де по вулицях люди пересуваються на човнах. Але канали там давно ніхто не чистив, і їх засипають – так з’являються дороги.

Цю локацію краще розглядати для екологічного відпочинку, ніж для пляжного. Місцеві возять туристів по рукавах Дунаю, там можна побачити місця, де кубляться пелікани.

Офіційна назва цього чарівного краю – Дунайський біосферний заповідник

Для проживання функціонує база Пелікан з усіма зручностями для туристів. Мінімальна вартість проживання в трьохмісному котежді становить 880 грн, максильна – 1150.

Білгород-Дністровський

Славетне затишне місто, в якому можна подивитися на цікаву архітектуру старих церков – Вірменської, Болгарської, Грецької, Свято-Вознесенського собору, Підземної церкви Іоанна Сучавського, сходити до Скіфської могили, відвідати Краєзнавчий музей. Але все ж головна родзинка – фортеця!

Читайте: Родичі: атмосфера гостинності і домашнього затишку на трасі Київ-Одеса – Ситий в7

Аккерманська фортеця – одна з наймогутніших та найцікавіших фортець Півдня. ЇЇ прекрасно збережені мури, що височіють над темними водами лиману, і нині вражають своєю величчю та неприступністю. Фортеця є унікальною пам’яткою оборонної архітектури XIIІ—XV ст, цінним об’єктом наукових досліджень і культурно-туристичного використання.

На території фортеці ви зможете скуштувати страви середньовічної кухні із аутентичного глиняного посуду.

Нагадаємо, Факти ICTV писали про відпочинок біля моря в Італії.

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Підтримати Факти ICTV
Знайшли помилку в тексті?
Помилка