Куди поїхати на Католицьке Різдво 2018 – недорогі тури

Куди поїхати на Католицьке Різдво 2018 – недорогі тури

У рамках €100 на людину можна знайти безліч турів по Східній Європі на 3-4 ночі. Наприклад, поїздка до столиці Угорщини Будапешта на автобусі (Львів – Будапешт – Львів. – Ред.) обійдеться від €30 з людини на 3 ночі.

Подібні тури вихідного дня до €100 пропонують і в Чехію, і в Польщу. Тур у Прагу вам обійдеться від €70.

Зараз дивляться

Якщо ви легкі на підйом, то можете влаштувати собі автобусний тур відразу по кількох країнах. Дуже популярний маршрут Львів – Краків – Прага – Відень – Будапешт – Львів обійдеться від €200 за 4 ночі на людину.

Читайте: Вихідні на католицьке Різдво (КАЛЕНДАР)

Тури в Німеччину (Берлін, Мюнхен. – Ред.) на 3-4 ночі коштують від €120. Також за таку суму можна відправитися в тур: Львів – Дрезден – Амстердам – ​​Прага – Львів.

Крім того, один з найпопулярніших напрямків у Німеччині взимку – це поїздка до Саксонської Швейцарії (Німецька частина Ельбських пісковикових гір. – Ред.). Тури з України прокладають через Польщу, тобто можете відвідати ще й, скажімо, Краків. Далі маршрут  прямує до Берліна і Дрездена. Вартість поїздки на 5 ночей скласти від €220.

Однак уточнюйте у туроператорів, які екскурсії включені у вартість, а які ні. В середньому ціни на вхідні квитки стартують від €5 до €30.

Для романтиків поїздка у Париж обійдеться від €250. Крім того, можна відправитися в тур по Європі з відвідуванням столиці Франції. Такі тури можуть бути дешевше від €200.

Тур в Іспанію або Італію на 3-4 ночі, як правило, дорожче – від €300.

Відпочинок у Скандинавських країнах задоволення не з дешевих. Ціни на тури туди стартують від €300.

Раніше Факти ICTV писали, що куди піти з дитиною на Католицьке Різдво.

Фото: unsplash.

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Підтримати Факти ICTV
Знайшли помилку в тексті?
Помилка