FAVBET розвиває український кінематограф

Бурштинові копи

Результатом співпраці FAVBET та студії Мамахохотала стала поява бренда в сюжеті комедійного фільму Бурштинові копи.

 7 жовтня відбулася прем’єра українського фільму Бурштинові копи від студії Мамахохотала. Це комедійна історія про патрульного поліцейського, що за збігом обставин потрапляє на Полісся та розпочинає боротьбу з нелегальним видобутком бурштину.

Фільм зняла режисерка Аліна Бухтіярова за сценарієм Івана Мелашенка. Головну роль виконав бренд-амбасадор FAVBET Євген Янович.

Зараз дивляться

FAVBET вирішив підтримати українське кіно та став партнером проекту. Бренд став частиною сюжету, що допомогло розкрити характер персонажа фільму Баби Дуні та додати йому комічності. FAVBET – перший організатор азартних ігор в Україні, що став партнером повнометражного фільму. Це нова сторінка в історії компанії та унікальний кейс колаборації для всього ринку.

– Кіно, як і гемблінг, належить до індустрії розваг. Воно існує для того, щоб дати людям змогу пережити яскраві емоції. Цієї ж філософії ми дотримуємося у FAVBET і хочемо перенести її на увесь ринок: дарувати максимум емоцій та задоволення від гри. Тому й звернули увагу на кіноіндустрію, підтримали її розвиток. До цього ми вже успішно співпрацювали зі студією Мамахохотала та маємо спільні кейси, – прокоментував співпрацю креативний директор FAVBET Борис Цомая.

Борис додав, що вони раді бути першими на ринку, хто став партнером повнометражного фільму.

Ми давно знайомі з компанією FAVBET і дуже вдячні за підтримку нашого фільму та всієї індустрії, – прокоментував продюсер та сценарист фільму Іван Малашенко.

У компанії запевняють, що це лише початок діяльності у цьому напрямку. FAVBET й надалі планує допомагати реалізовувати цікаві фільми, серіали та інший вітчизняний відеоконтент.

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Підтримати Факти ICTV
Знайшли помилку в тексті?
Помилка