Фото Відео Свята в Україні

Подарунок програмісту – 7 ідей, чим здивувати “кодера”

13 Вересня 2018, 13:00
Подарунок програмісту – 7 ідей, чим здивувати “кодера”

Подарунок на день програміста повинен враховувати специфіку роботи людей у цій галузі. Ідеї ​​подарунків людям з IT-сфери можуть бути різними. Тут можна подбати про людину, подарувавши річ, яка додасть комфорту в його нелегку працю. Або можна порадувати нашого програміста новою електронною “іграшкою”.

Їж, спи, пиши код

Фото: makeuseof.com

Зараз дивляться

Колегам і знайомим можна не дарувати занадто особистий подарунок. У цих випадках хорошим презентом буде чашка. Усі програмісти п’ють каву, чай або воду, тому це дуже практичний подарунок. До того ж, якщо підійти з фантазією, дизайн чашки не стане таким, що підіймає настрій.

Arduino – Lego для дорослих

Невелика плата Arduino включає в себе власний процесор і пам’ять. Вона також включає в себе всі види схем і електронних компонентів, які можуть бути об’єднані і закодовані, щоб створювати цікаві речі. Про це просто мріють програмісти.

Нехай сплять спокійно

Як відомо, довга робота перед комп’ютерним монітором може порушувати сон. Випромінювання сучасних екранів може впливати на виробництво мелатоніну в організмі. Ось чому комп’ютерні окуляри – чудовий подарунок для програмістів.

Зручний набір коду

Механічні клавіатури відмінно підходять для тих, хто проводить весь день за набором, включаючи програмістів. Вони можуть бути дорогими, але цілком відповідають своїй ціні. Крім того, працювати з ними приємніше, ніж зі звичайними клавіатурами, їх використання може також підвищити продуктивність.

Коли ніщо не відволікає

Немає нічого гіршого, ніж намагатися працювати для програміста, коли не можеш зосередитися через випадкові шуми навколо. Тут відмінно допоможе подарунок – шумоізолюючі навушники. Не плутати з шумозаглушуючими навушниками!

Читайте: Що подарувати дівчині на річницю

Улюблений комп’ютер із собою

Якщо ваш знайомий програміст пише коди на ноутбуці, то якісна сумка для лептопа стане ідеальним подарунком для нього. При виборі зверніть увагу на матеріали і місткість. У сумку повинен легко входити 15-дюймовий ноутбук, а також у ній повинні бути додаткові кишені для різних проводів.

Лети, куди сказав

Небагато є речей настільки веселих для програмістів, як гра з дроном. Особливо цікавою “іграшкою” для них стане безпілотник з програмованими траєкторіями польоту і діями.

Як відомо, неофіційно у багатьох країнах, у тому числі і в Україні, День програміста відзначають 13 вересня.

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Підтримати Факти ICTV
Знайшли помилку в тексті?
Помилка