Букети на 8 березня: як обрати, ціни та кому дарує квіти Олег Винник

5 Березня 2018, 19:36
Букети на 8 березня: як обрати, ціни та кому дарує квіти Олег Винник

Чим вона відрізняється від вітчизняної? По-перше, у неї великий бутон, сама вона висока дуже. Вона має метр висоту. І найкраще зберігається. І за таку троянду в середньому доведеться переплатити 10 грн.

Нині українська троянда коштує 50 грн за штуку, а імпортна може всі 80. Якщо імпортну троянду можна відрізнити від української з першого погляду, то з тюльпанами ситуація складніша.

Зараз дивляться

Не професіоналу важко помітити різницю. Тому підприємливі реалізатори часто продають  український за ціною голландського, а різницю кладуть до своєї кишені. Але існує простий спосіб, як не потрапити на цей гачок. Вивчивши ціни, виявилося, що тюльпан – 25 грн за штуку, троянда 50-60, букет – від 400 до півтори тисячі.

За словами підкорювача жіночих сердець Олега Винника, дуже важливо – стиль самого букета. Як він оформлений, він має бути зі смаком, без великого пафосу. Каже, що звертає увагу на такі короткі букети, як весільні.

Дивіться: Кінопрем’єри тижня: Іній, Сотка та Червоний горобець

Якщо не хочете надто заморочуватися, сміливо обирайте перевірені весняні квіти: тюльпани, нарциси, гіацинти та іриси. Якщо ж бажаєте подарувати щось модне, обирайте квіти у коробках. Нині це останній тренд. Модниці оцінять.

Якщо хочете зекономити, віддавайте перевагу вітчизняному продукту. Українська троянда хоч і не така струнка і стресостійка, як імпортна, зате свіжа та вирощується у стерильних умовах.

Ще одна порада чоловікам: якщо купуєте на оптових точках і хочете зекономити, просіть показати другий сорт. Він на порядок дешевший. Якщо у чоловіків головна проблема – як правильно обрати букет, то у жінок – як його довше зберегти. Професіонали радять не ставити квіти біля батареї та на сонячному боці кімнати. Зріз треба робити під максимальним кутом, щоб квітці було легше вбирати вологу. Воду треба міняти раз на три дні.

Агрономи радять забути про старий як світ і недієвий метод додавання цукру у воду. Краще купити консервант, пакетик коштує до 10 грн. Психологи радять дарувати на 8-ме березня квіти пастельних тонів та уникати різких ароматів.

До слова, Факти писали про  10 оригінальних подарунків на 8 березня.

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Loading...
Підтримати Факти ICTV
Знайшли помилку в тексті?
Помилка