Відео ТБ

Не тримаю емоції в собі: Андрій Рибак про комплекси та роботу з психологом

Не тримаю емоції в собі: Андрій Рибак про комплекси та роботу з психологом

Радіоведучий, комік та автор гумористичних проектів Андрій Рибак розповів про стосунки з батьками та поділився своїм баченням сильного чоловіка.

У відвертому інтерв’ю проекту Сильний від творців шоу Холостяк, Андрій Рибак зізнався, що його виховували мама з бабусею.

– Мама багато уваги приділяла як моєму навчанню, так і вихованню. Але про свої емоційні переживання, стосунки з дівчатами, сексуальну освіту розмов з батьками не було.

Напевно, вони соромилися. Не хотіли ставити мене в незручне становище. І я тримав це в собі. Батьки чекали від мене серйозних запитань, а я ‒ від них порад. Тому зрештою почав сам шукати відповіді у своєму оточенні, – розповів Андрій.

Рибак поділився, що в дитинстві його батьки дуже багато сварилися і їх приклад був сімейною моделлю для нього. Андрій дуже дивувався, коли приходив у гості до свого однолітка і бачив, що його батьки спілкуються зовсім інакше.

Зараз дивляться

– Пізніше ‒ у старшій школі, в університеті ‒ я намагався бути кращим, щоб усім подобатися. Я дуже старався поводитись так, як, я вважав, від мене очікують. Не так, як я хотів. Намагався бути веселим, крутим, усім допомагати. Це ніколи не спрацьовувало на сто відсотків.

Напевне, тоді в мене й з’явилися комплекси, які пізніше передалися і в професійну діяльність, коли я почав думати, що в мене несмішні жарти і все, що я роблю, не знаходить відгуку в людей, – зізнався радіоведучий.

Андрій Рибак

Андрій розповів, що зараз не тримає емоції у собі, а всі свої комплекси та проблеми він обговорює з психологом.

– Сьогодні я не тримаю образ на батьків і розумію, що ставати кращою версією себе потрібно тільки для себе, а не для того, щоб подобатися всім. Тому на проекті Холостячка мені було емоційно легше озвучувати свої невдоволення та думки.

Якщо щось не подобалось, наприклад, життя в наметах, я про це казав. Зрозуміло, що ніхто мене не відвіз би до готелю. Але проговорюючи те, що мене турбує, мені легше було справлятися з проблемами, – розповів Рибак.

За словами Андрія, максимально сильним чоловік стає саме тоді, коли він може зізнатися у своїх слабкостях.

– Нічого поганого немає в тому, якщо чоловік, наприклад, не вміє замінити кран, колесо в машині, штукатурити стіну чи підіймати 100 кг заліза в залі. Від того він не стає чоловіком менше. Але чомусь у свідомості багатьох людей справжній чоловік — це якась глиба, яка не має нічого відчувати, проте мусить уміти все, – зізнався Андрій.

Радіоведучий наголосив, що саме публічні люди мають піднімати тему стереотипів.

– Мені постійно прилітають якісь негативні коментарі щодо моєї зовнішності. Я не звертаю на це уваги, але знаю багатьох людей, хто не витримує подібного тиску соціуму. Якщо після проектів #Сильний та #СильнаЯ люди замисляться, чи варто навішувати на інших стереотипні судження, нам усім стане краще жити, – підсумував Андрій.

Проект #Сильний – це відверта розмова про методи виховання, через які довелося пройти героям кампанії в ранньому дитинстві, у розподілі ролей у сім’ї і право на відкритий прояв емоцій.

Учасники кампанії стали 14 чоловіків, які своїм прикладом руйнують гендерно обумовлені стереотипи суспільства.

Ваня Кришталь про стереотипи суспільства

Український блогер та підприємець Ваня Кришталь розповів про стереотипи соціуму та партнерські стосунки з коханою дружиною.

Також Ваня розповів про зразкові стосунки власних батьків та зруйнував міф про полігамність чоловіків на власному прикладі. Він підкреслив, що має знайомих жінок, яких також не можна вважати моногамними.

Фото: Андрій Рибак

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Підтримати Факти ICTV
Знайшли помилку в тексті?
Помилка