Зірку K-pop Кріса Ву заарештували за підозрою в зґвалтуванні – 24 заяви від жінок

Зірку K-pop Кріса Ву заарештували за підозрою в зґвалтуванні – 24 заяви від жінок
Джерело: Getty Images

Поліція Пекіна затримала китайсько-канадського виконавця Кріса Ву, якого студентка Ду Мей Чжу звинуватила у зґвалтуванні.

За словами дівчини, її запросили на вечірку до будинку співака. Там її примусили багато випити, а потім Кріс Ву зґвалтував її.

У наступних постах та інтерв’ю дівчина стверджувала, що співак зробив те ж саме щонайменше з сімома іншими молодими дівчатами. Ву обіцяв їм роботу і допомогу в кар’єрі в обмін на секс. Деякі з них неповнолітні.

Зараз дивляться

Після цього ще 24 жінки виступили з заявами про неналежну поведінку виконавця.

Сам Ву, який є суперзіркою на батьківщині, категорично відкинув звинувачення в тому, що він коли-небудь ґвалтував жінок, пропонував їм секс в обмін на що-небудь, примушував дівчат вживати алкоголь, щоб потім скористатися їх несвідомим станом.

Також серед прихильників зірки ходять чутки, що, нібито, Ду Мей Чжу розрекламувала свою історію в інтернеті через повідомлення, які писала разом з другом заради підвищення власної популярності в мережі.

Нібито наступні пости Ду Мей Чжу містять ще більш шокуючі подробиці. Але вони були написані не нею, а професійним письменником, який хотів підзаробити на цій історії.

Кріс Ву здобув популярність як учасник K-pop групи EXO. Він покинув її в 2014 році й почав сольну кар’єру, також відомий як актор, модель, член журі телешоу.

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Підтримати Факти ICTV
Знайшли помилку в тексті?
Помилка