Філіпу Кіркорову заборонили в’їзд в Україну на три роки

Філіпу Кіркорову заборонили в’їзд в Україну на три роки

Російському співаку Філіпу Кіркорову на три роки заборонили в’їзд на територію України.

Про це Фактам ICTV офіційно повідомила Служба безпеки України.

– За результатами розгляду повідомляємо, що в інтересах забезпечення національної безпеки України та керуючись ч.1 і ч. 3 ст. 13 Закону України Про правовий статус іноземців та осіб без громадянства, 7 червня 2021 року Службою безпеки України ухвалено рішення про заборону в’їзду для запитуваної Вами особи на територію України терміном на три роки, – йдеться у повідомленні.

Основною причиною такого рішення стали неодноразові пропагандистські концерти та заяви Кіркорова, в яких він висловлювався на підтримку анексії Криму Росією.

Зараз дивляться

23 червня стало відомо, що Філіпа Кіркорова зарахували до переліку осіб, які становлять загрозу національній безпеці України. Включення у чорний список Мінкульту відбувається за поданням Служби безпеки автоматично.

Уже наступного дня російський співак відреагував на рішення Мінкульту та СБУ. На особистій сторінці в Instagram Кіркоров оприлюднив відеозвернення, в якому заспівав українською і зазначив, що пишається тим, що сталося.

Артист був переконаний, що ця ситуація допоможе стати йому ще популярнішим.

Однак уже через п’ять днів СБУ повідомила, що Кіркорова вилучили з чорного списку Мінкульту. Тобто офіційно співак більше не становить загрозу нацбезпеці України.

Попри те, що Кіркоров не перебуває у чорному списку, в’їзд на територію України йому таки заборонений.

Нагадаємо, що з 2008 року Філіп Кіркоров має звання народного артиста України. Зараз співак публічно підтримує режим Володимира Путіна, регулярно відвідує окупований Крим і називає півострів російським.

Фото: Філіп Кіркоров

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Підтримати Факти ICTV
Знайшли помилку в тексті?
Помилка