Відео Музика

Сергій Бабкін – учасник національного відбору на Євробачення 2018

Сергій Бабкін – учасник національного відбору на Євробачення 2018

Сергій Бабкін вперше взяв гітару в руки в 12 років, тоді і почався його творчий шлях. Закінчивши 9 класів середньої школи, Сергій поступив на акторське відділення Ліцею мистецтв. Там він познайомився з Андрієм Запорожцем, з яким і створив колектив 5’nizza. З групою Бабкін об’їздив всі країни СНД, дав велику кількість концертів і створив хіти, які затрималися в плей-листах у кількох поколінь.

Дивіться онлайн перший півфінал відбору на Євробачення 2018

Зараз Сергій Бабкін продовжує грати в театрі Прекрасні квіти (Харків). Нещодавно завершився концертний тур гурту 5’nizza, присвячений її 15-ти річчя.

Зараз дивляться

У кожному виступі Бабкіна переважає душевність і глибина текстів, а також магічна і просто зачаровує подача, що робить його неповторним соул-співаком.

У першому півфіналі, 10 лютого, Сергій Бабкін представить свою авторську пісню Крізь твої очі. Він принципово не перекладав її на англійську мову, так як композиція може втратити свою мелодійність, шарм, ауру, характер і зміст. Сергій хоче, щоб пісня звучала на конкурсі такою, якою була створена, на мові країни, де він народився і виріс. Для Сергія важливо, щоб пісню почуло якомога більше слухачів, бо вона для чоловіків, у яких є три найголовніші жінки в житті – мама, дружина і дочка./

Читайте: CONSTANTINE – учасник нацвідбору на Євробачення 2018

Пісня Сергія Бабкіна Крізь твої очі на нацвідборі на Євробачення 2018

Відзначимо, визначено порядок виступів учасників у півфіналах на Національному відборі на Євробачення 2018. Всього буде два півфінали по 9 виконавців.

За матеріалами сайту  національного відбору Євробачення 2018.

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Loading...
Підтримати Факти ICTV
Знайшли помилку в тексті?
Помилка