Відео Музика

Країна дітей: Вакарчук та Alyona Alyona випустили спільний кліп

Країна дітей: Вакарчук та Alyona Alyona випустили спільний кліп

Фронтмен гурту Океан Ельзи Святослав Вакарчук презентував прем’єру композиції та кліпу під назвою Країна дітей у колаборації з реп-виконавицею Alyona Alyona.

В ефірі програми Свобода слова на ICTV Вакарчук розповів, що пісня присвячена 15-річному Данилу Дідику, який став жертвою теракту під час Маршу єдності в Харкові в лютому 2015 року.

— Пісня в першу чергу присвячена Данилу Дідику. Тому знаменитому підлітку, який, на жаль, загинув під час трагічних подій у лютому 2015 року у Харкові. А також іншим дітям, які виросли у такий складний для нас період, – сказав Вакарчук.

Відео до пісні знято на початку травня у місті Лисичанськ на сході України. У зніманні музичної відеороботи взяли участь діти зі Сходу України у віці 8-13 років. Над роботою працювали оператор Ярослав Пілунський та режисер Віктор Придувалов.

Зараз дивляться

Музику на слова Сергія Жадана написав Святослав Вакарчук.

Презентація проекту Оранжерея

30 травня Святослав Вакарчук представив музичний проект Оранжерея у столичному Палаці Україна. Співак зазначив, що ідея створення проекту випадково виникла у нього під час пробіжки.

Крім самого Вакарчука, на сцену Палацу Україна вийшла переможниця шостого сезону проекту Голос країни Віталіна Мусієнко, а також музиканти Денис Дудко, Денис Глінін і Мілош Єліч.

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Loading...
Підтримати Факти ICTV
Знайшли помилку в тексті?
Помилка