Мішель Андраде згадала дивну зустріч із Потапом: Важко з ним говорити

Мішель Андраде про Потапа

Співачка Мішель Андраде розповіла про єдину зустріч зі своїм експродюсером Потапом під час повномасштабної війни. Виконавиця каже, найімовірніше, вони більше не будуть друзями.

Мішель Андраде про спілкування з Потапом під час війни

Тривалий час Мішель була підопічною лейблу Потапа і його ексдружини Ірини Горової. З початком повномасштабної війни все змінилося, артистка пішла у вільне плавання, здійснив ребрендинг і сам продюсерський центр.

За словами Мішель, зараз вона, якби зустріла Горову, то привіталася б із нею, з Потапом трохи інакше, адже він у неї викликає змішані почуття.

Зараз дивляться

– Іра, вона така більш лагідна, у неї є жіноча мудрість і вона все ж таки мама. Вона все ж розуміє тебе як дівчину. Як жінка жінку. А Потап дуже емоційний насправді. І мені здається, що він дуже енергетична людина. Іноді важко з ним говорити, якщо чесно, – сказала Мішель в інтерв’ю радіо Промінь.

Каже, за час війни бачила Потапа один раз і це була доволі незрозуміла зустріч, після якої вона зрозуміла, що більше друзями вони не будуть.

– Начебто було все добре, але все одно я відчуваю, що ми вже ніколи не будемо друзями. Я не буду загадувати, але просто ось так, – зазначила Мішель.

Попри це, у неї немає негативних емоцій до Потапа, вона вдячна йому за досвід і становлення себе як артиста.

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Знайшли помилку в тексті?
Помилка