Топ-5 фільмів з Михайлом Кокшеновим

Топ-5 фільмів з Михайлом Кокшеновим

На 84-му році життя помер народний артист РФ Михайло Кокшенов.

Артист знімався у багатьох відомих фільмах, а відомий радянський режисер Леонід Гайдай називав Кокшенова одним із найталановитіших акторів.

Факти ICTV публікують добірку радянських фільмів із Михайлом Кокшеновим.

Зараз дивляться

Читайте: Помер Мирослав Скорик: що відомо про композитора та кращі твори

Золоте теля

Роль – секретар

Фільм є продовженням пригод Остапа Бендера, головного героя фільму Дванадцять стільців. Карикатурні події стрічки відбуваються на тлі 1930-х років у Радянському Союзі.

Спортлото-82

Роль – Степан, компаньйон Сан Санича

Одна із найкращих пригодницьких комедій Леоніда Гайдая. У центрі стрічки – виграшний лоторейний квиток, який випадково загубився у поїзді, де їхала компанія радянських трудівників.

Не може бути

Роль – сусід Софії

Відома радянським глядачам екранізація комедійних новел Михайла Зощенка, яка складається із трьох частин: Злочин і кара, Кумедна пригода і Весільна подія. Актор знявся у другій частині.

Найчарівніша і найпривабливіша

Роль – Олексій Пряхін

Романтична комедія Геральда Баженова, у якій розповідається про компанію дівчат, які шукали надійні методи для зваблення чоловіків. Мораль фільму – щастя не потрібно шукати, зазвичай воно ближче, ніж здається.

Женя, Женечка і Катюша

Роль – гвардії єфрейтор Захар Косих

Воєнний радянський фільм, у центрі якого зображено історію кохання юнака Жені Колишкіна та радянської зв’язкової Жені Землянікіної.

Про смерть актора Михайла Кокшенова стало відомо 5 червня. Про це повідомила його близька подруга, поетеса Любов Воропаєва.

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Loading...
Підтримати Факти ICTV
Знайшли помилку в тексті?
Помилка