Як евакуюватися з літака під час пожежі

Як евакуюватися з літака під час пожежі

6 Травня 2019, 16:45 Владислав Бомбела

Під час пожежі у літаку в Шереметьєво пасажири порушували правила евакуації, у результаті чого загинула 41 людина. Факти ICTV зібрали правила евакуації під час пожежі у літаку.

Зараз дивляться

Де дізнатися про аварійні виходи?

Дізнатися про розташування аварійних виходів у літаку можна за допомогою інструкції з евакуації, яка має надаватися кожному пасажиру. Таким чином ви зможете значно пришвидшити евакуацію, що може врятувати вам життя. Крім того, потрібно уважно слухати правила безпеки, які озвучує екіпаж літака, адже вони допоможуть у разі виникнення надзвичайної ситуації.

Що робити у випадку виникнення паніки?

Якщо під час виникнення надзвичайної ситуації людина в салоні літака починає панікувати, необхідно якнайшвидше заспокоїти її та привести до тями. Варто пам'ятати, що саме паніка є тим фактором, який створює найбільші проблеми під час евакуації з літака. Деякі пасажири можуть бути настільки шоковані, що навіть не зможуть самостійно розстібнути пасок. Також потрібно пам'ятати, що діти схильні панікувати, а тому батькам потрібно заспокоїти їх в першу чергу.

Кого потрібно слухати?

Якщо на борту літака виникла пожежа, то пасажирам потрібно слухати екіпаж і виконувати його вказівки. Стюардеси віддаватимуть накази дуже голосно, аби їх могли почути в усіх кутках літака, і швидка реакція на них допоможе зберегти життя і здоров'я людей. В екіпажу літака є чіткі вказівки щодо дій під час пожежі. Самовільні дії можуть призвести до більш трагічних наслідків надзвичайної події.

Що ще допоможе врятуватися?

Під час пожежі бажано зняти із себе синтетичний одяг, оскільки він є легкозаймистим і може призвести до серйозних опіків. Відкриті ділянки шкіри можна закрити тканиною з натуральних матеріалів, наприклад, вовни. Навіть не намагайтеся врятувати свої особисті речі і багаж з літака, оскільки це затримує евакуацію і може коштувати вам або іншим пасажирам життя. Після евакуації потрібно віддалитися якомога далі від літака, оскільки пожежа може призвести до вибуху.

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Знайшли помилку в тексті?
Помилка