Дизайн-проект і розпродаж мотлоху: 5 порад з ремонту квартири

23 Серпня 2018, 13:16
Дизайн-проект і розпродаж мотлоху: 5 порад з ремонту квартири

Обсипаються стіни, меблі розвалюються, а шпалери вицвіли – час робити ремонт. Щоб правильно підійти до цієї непростої задачі, потрібно, по-перше, чітко визначити, який обсяг робіт необхідний і мати для цього кошти.

Пропонуємо вашій увазі корисні поради з ремонту квартири.

Обзаведіться дизайн-проектом

Замовлення дизайн-проекту в професійній студії коштує недешево, але він принесе вам багато плюсів. З ним ви зможете більш точно розрахувати вартість ремонтаних робіт будівельниками і обсяг необхідних матеріалів. Також це допоможе уникнути переробок, які неминуче виникнуть за відсутності проекту.

Зараз дивляться

Складіть кошторис

Основну суму, яка буде потрібна на ремонт, складуть матеріали – чорнові та оздоблювальні. Подумайте, як оптимізувати вартість послуг будівельників і сантехніка, матеріалів, меблів, освітлення тощо. Стоковими бувають не тільки речі, але й будматеріали.

Визначте свої можливості

Перед початком ремонту обов’язково потрібно мати необхідну на це суму. В іншому випадку може виникнути ситуація, коли через брак коштів роботи стануть на паузу. Якщо через це будівельники перейдуть на інший об’єкт, відновлення ремонту можна буде чекати дуже довго.

Шукайте будівельників з розстрочкою

Якщо всієї суми для ремонту на руках немає, можна скористатися послугами бригади, яка пропонує розстрочку на виконання робіт. Оформити це можна через письмовий нотаріальний договір. Головне, будьте впевнені, що зможете віддавати гроші частинами.

Читайте: Як правильно відкладати гроші та чому не на квартиру – поради економіста

Продайте мотлох

Деяким вдається до чверті вартості ремонту окупити розпродажем зайвих речей. Щось продасте за копійки, а щось принесе істотний дохід. Наприклад, електроплити і пральні машини можна здати приймальникам металу.

Нагадаємо, Факти ICTV з’ясували, як зробити ремонт у під’їзді, не витративши при цьому власних грошей.

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Loading...
Знайшли помилку в тексті?
Помилка