Відео Авто

Викрали автомобіль: що робити та як знайти

15 Листопада 2016, 16:17
Викрали автомобіль: що робити та як знайти

Самостійно шукати автівку є сенс. Злодії залишають вкрадені автомобілі на так званий відстій. Поки не стихне галас. Кілька днів або тижнів авто спокійно стоїть десь у дворі. Впізнати таку машину можна за особливими прикметами.

– Такі автівки стоять нікому не потрібні, з приспущеними колесами, більше тижня чи навіть двох, – каже киянин Олександр.

Зараз дивляться

Інколи знайти вкрадене авто допомагають небайдужі перехожі. Підозрілу автівку фільмують та викладають світлини в інтернет.

Ще один спосіб знайти автомобіль – соціальні мережі.

Є спеціалізовані сторінки у Facebook. За півроку життя – вже під дві тисячі підписників. Вкрали авто – вам сюди. Світлин машини – чим більше, тим краще.

Зазвичай власники пропонують грошову винагороду за будь-яку інформацію. Однак, треба пильнувати. Запах легких грошей приваблює аферистів.

Якщо є гроші, вкрадене авто за вас можуть пошукати інші. Наприклад, детективні агентства. Але, там про свої методи журналістам – ані пари з вуст.

Однак, самостійний пошук, соцмережі, детективи – лише допоміжні ланки. Ланцюг, за статистикою, в руках поліції.

За дев`ять місяців 2016 року викрадено близько 9,5  тисяч транспортних засобів. У двох тисячах кримінальних проваджень вже встановлено особу та оголошено про підозру.

ЧитайтеЧому купити іноземне авто офіційно так складно?

Камера комплексу Рубіж здійснює фіксацію номерних знаків, зразу перевіряє їх за наявними інформаційними реєстрами. Якщо номерний знак в розшуку система залементує.

У цій справі – головне швидкість. Якщо протягом 10-15 хвилин було заявлено про зникнення транспортного засобу, то він буде розшуканий відсотків на 80.

Нагадаэмо, Факти писали про те, в яких районах Києва частіше крадуть машини.

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Підтримати Факти ICTV
Знайшли помилку в тексті?
Помилка