Нові водійські посвідчення: термін дії і коли можуть забрати

Нові водійські посвідчення: термін дії і коли можуть забрати

Згідно з постановою №885 від 10 листопада, водійське посвідчення, видане особі вперше, дійсно протягом 2 років з дня його видачі з обмеженим правом керування транспортним засобом, під яким мається на увазі заборона перевищувати швидкість 70 км/ч.

Посвідчення водія, видане вперше:

  • документ, отриманий після здачі особою, яка раніше не мала водійського посвідчення;
  • документ, отриманий особою, яка була позбавлена ​​права на керування транспортним засобом, теоретичного і практичного іспитів в сервісному центрі Міністерства внутрішніх справ.

У разі вчинення особою протягом двох років з дня видачі вперше водійського посвідчення трьох і більше адміністративних правопорушень у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху обмін такого посвідчення здійснюється зі здачею теоретичного і практичного іспитів.

Повернення посвідчення водія особам, які мають його вперше і позбавленим права на керування транспортними засобами, не здійснюється.

Відновлення права на керування транспортними засобами в такому випадку здійснюється шляхом отримання нового водійського посвідчення, яке вважається виданим вперше після проходження позачергового медичного огляду, підготовки відповідно до планів і програм та після складання іспитів.

Зараз дивляться

Постанова набирає чинності з моменту його офіційного опублікування – відповідно зі Ст.53 Закону України Про Кабінет Міністрів України від 07.10.2010 р. № 2591-VI.

Читайте: Всупереч водійським байкам. Як я здав на права без грошей

Нагадаємо, відтепер отримати права в Україні і зареєструвати автомобіль можна не тільки в сервісному центрі МВС, але і в Центрах надання адміністративних послуг.

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Loading...
Знайшли помилку в тексті?
Помилка