Фото Авто

Найпопулярніші електрокари в Україні (СПИСОК)

Найпопулярніші електрокари в Україні (СПИСОК)

Реєстрації електромобілів в Україні у січні-лютому поточного року зросли на 60% до аналогічного періоду минулого року – до 482 од., у тому числі реєстрації старих виросли на 82%, тоді як нових – скоротилися на 19%, повідомила асоціація Укравтопром.

Уже традиційно лідером первинного ринку електрокарів за підсумками двох місяців стала модель Nissan Leaf, продажі яких зросли на 32% – до 346 од., при цьому частка старих склала 96%.

Зараз дивляться

Другу позицію зі значним відривом (на 316 од.) займає BMW i3, яких зареєстровано 30 од. (у шість разів більше), в тому числі 18 були у вжитку.

Замикає трійку найпопулярніших електрокарів на українському ринку Tesla Model S, вибір на цьому авто зупинили 20 осіб, 14 з яких вважали за краще старі машини.

Асоціація відзначає, що у січні-лютому на ринку були моделі електрокарів, які поповнили український автопарк виключно новими автомобілями – Hyundai Ioniq (7 шт.), Tesla Model Х (4 шт.) і Chevrolet Volt (2 шт.).

Читайте: Електричний і спортивний: Porsche представила Mission E

До слова, імпорт в Україну електромобілів з 1 січня 2018 року на рік звільнений від сплати ПДВ і акцизного збору (аналогічна пільга поширюється і на виробництво їх в Україні), а ввізне мито не сплачується при їх ввезенні з 2016 року.

Нагадаємо, Volkswagen представила електрокар без керма і педалей.

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Loading...
Знайшли помилку в тексті?
Помилка