Фото Авто

Монтажна піна та смітник на лобовому склі. Як карають героїв парковки

Монтажна піна та смітник на лобовому склі. Як карають героїв парковки

Штраф за парковку в недозволеному місці або порушення вимог правил знаків Стоянка та Зупинка заборонена передбачені Кодексом про адміністративні порушення.

Згідно зі ст. 122 ч.1, порушення правил стоянки або зупинки, чи то знаки Стоянка заборонена або Зупинка заборонена, або будь-який із пунктів ПДР України, карається штрафом у розмірі 15 неоподатковуваних мінімумів громадян або 255 грн.

Якщо ви зупинилися на проїжджій частині, де заборонена зупинка або стоянка, і при цьому створюєте перешкоду транспорту, що рухається, згідно зі ст. 122 ч.3 КУпАП, це порушення карається штрафом у розмірі 30 неоподатковуваних мінімумів громадян або 510 грн.

Зараз дивляться

Авто

Якщо ваше авто зняла камера, або поліцейські не захотіли чекати вашого повернення і сфотографували машину в місці, де паркування заборонене з певної причини, то штраф буде накладено на фізичну або юридичну особу, на яку автомобіль зареєстрований.

Це стосується також штрафів за перевищення швидкості і проїзд на червоне світло, в тих випадках, коли можна зафіксувати порушення автоматично.

Тобто, якщо автомобіль зареєстрований за вами, то штраф може бути оформлений навіть, якщо ви не виходили з автомобіля або відмовилися підписувати протокол. Найкращим способом буде звернення до суду або оплата штрафу.

Парковка для людей з інвалідністю

Крім того, з жовтня в Україні ввели штрафи за парковку на місцях для інвалідів.

Тепер за таке порушення передбачений штраф від 60 до 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, тобто від 1020 до 1700 грн (раніше – 255 грн).
[read_more_news]

Нерідко в Україні герої парковки страждають не від штрафів, а від народного правосуддя. Факти ICTV зібрали найяскравіші випадки.

До прикладу, в Житомирі місцеві жителі проколюють героям парковки шини та вставляють у лобове скло гнівне повідомлення.

У Києві пасажири тролейбуса розбили лобове скло автомобілю Hondа, водій якого заблокував рух громадського транспорту.

Герої парковки

А припаркований на тротуарі Infiniti “провчили” побитим склом і піною у вихлопній трубі.

Герої парковки

Ще один яскравий випадок стався у Шевченківському районі Києва. Там на авто кинули сміттєву урну, одна з ніжок якої пробила лобове скло.

Герої парковки

А винахідливому водієві, що припаркував авто посеред дитячого майданчика, на лобовому склі лишили шину.

Герої парковки

У Дніпровському районі столиці горе-водієві не пощастило більше. Після того, як він лишив авто біля сміттєвих баків, невідомі закидали машину сміттям.

Герої парковки

На Лук’янівці перехожі побили водія, який пішов у супермаркет, залишивши авто посеред дороги.

Герої парковки

Нагадаємо, 27 вересня в Україні запрацюють нові штрафи за парковку. Закон передбачає невідворотність відповідальності за порушення правил зупинки, стоянки та парковки машин завдяки введенню системи фото- та відеофіксації.

Раніше в Україні також вступили в силу нові правила дорожнього руху, які передбачають зниження швидкості до 50 км/год у населених пунктах.

Фото: Катя ТираспольськаЖитомир Online, dtp.kiev.ua, Київ оперативний

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Loading...
Знайшли помилку в тексті?
Помилка