Microsoft об’єднується з General Motors для розробки автопілота

20 Січня 2021, 13:23
Microsoft об’єднується з General Motors для розробки автопілота

Компанія Microsoft уклала довгострокову угоду з General Motors і Honda Motor щодо спільного фінансування стартапу Cruise. Тим самими Microsoft хоче прискорити розробку та масовий випуск безпілотних авто. Сума спільних інвестицій становить $2 млрд.

У рамках партнерства технічний гігант приєднається до GM, Honda Motor та інших інституційних інвесторів. Такі інвестиції дадуть змогу оцінити вартість компанії Cruise після додавання до її балансу зовнішнього фінансування у $30 млрд. Компанія ще не розподілила нове фінансування між інвесторами.

Microsoft стане найкращим хмарним провайдером для GM та Cruise. Компанії заявили, що співпрацюватимуть над розробкою програмного та апаратного забезпечення, можливостями хмарних обчислень, виробництвом та екосистемою партнерів.

Зараз дивляться

– Microsoft, як золотий стандарт у надійній демократизації технологій, стане для нас мультиплікатором, коли ми комерціалізуємо свій парк самокерованих, повністю електричних автомобілів, – заявив генеральний директор Cruise Ден Амманн.

Cruise використовуватиме Azure, хмарну обчислювальну платформу Microsoft, для масштабної комерціалізації своїх унікальних автономних рішень для автомобілів.

Cruise LLC – американська компанія, яка тестує та розробляє автономні автомобільні технології. Штаб-квартира компанії розташована у Сан-Франциско, штат Каліфорнія. Cruise у 2013 році заснували Кайл Фогт та Дан Кан.

Cruise отримав дозвіл на тестування технології самокерованих транспортних засобів від Каліфорнійського департаменту автотранспортних засобів у червні 2015 року, за дев’ять місяців до того, як його придбав GM. Американський стартап наразі є серцевиною зусиль GM у сфері самокерування.

Джерело: Cruise

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Loading...
Підтримати Факти ICTV
Знайшли помилку в тексті?
Помилка