Хто має право їздити з “мигалками” в Україні (СПИСОК)

Хто має право їздити з “мигалками” в Україні (СПИСОК)

Кабінет міністрів України затвердив список державних структур, які мають право використовувати спеціальні звукові та світлові сигнальні пристрої на транспортних засобах, передає Інтерфакс-Україна.

Спецсигнали синього кольору можуть встановлюватися на транспортних засобах, які використовуються для пересування осіб, стосовно яких здійснюється державна охорона.

До них відносяться транспорт МВС, Нацполіціі, підрозділів безпеки дорожнього руху Військової служби правопорядку у ЗСУ, Нацгвардії, податкової міліції, СБУ.

Зараз дивляться

Також спецсигнали синього кольору можуть застосовуватися Національним антикорупційним бюро, держбюро розслідувань, Управлінням держохорони, Держприкордонслужбою, підрозділами Державної спецслужби транспорту, Держслужбою з безпеки на транспорті.

З синіми “мигалками” можуть їздити бригади швидкої медичної допомоги, служби інкасації та перевезення цінностей Нацбанку і банків України, підрозділи відомчої охорони Нацбанку для виконання оперативних завдань.

Сигнали червоного кольору можуть встановлюватися як додаткове обладнання виключно на транспортних засобах патрульної поліції Нацполіціі і відповідних підрозділів Нацполіціі, на які покладено обов’язки щодо забезпечення безпеки дорожнього руху.

Спецсигнали червоного і зеленого кольорів можуть встановлюватися як додаткове обладнання виключно на транспортних засобах відповідних підрозділів Нацполіціі і Управління держохорони, які здійснюють супровід осіб, які охороняються.

Читайте: 100 тис. штрафу, довідки і техогляд. Нові правила для водіїв

До слова, раніше Факти ICTV публікували 3 схеми паркування заднім ходом, щоб ви змогли паркуватися швидко і якісно.

До них відносяться паралельна парковка заднім ходом, паркування під кутом до дороги, перпендикулярна парковка заднім ходом.

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Loading...
Підтримати Факти ICTV
Знайшли помилку в тексті?
Помилка