Де купити комплекти обважень для автомобіля

23 Жовтня 2018, 13:10
Де купити комплекти обважень для автомобіля

Зараз в моді персоналізовані чохли для телефонів, локальні марки пива, індивідуальний пошив одягу за смаком замовника та інші рішення, що дозволяють купити щось унікальне або підігнати серійний продукт під себе.

Ці тенденції не обійшли стороною і автомобілебудування. Навіть найбільш консервативні автовиробники помітили, що багатьом покупцям подобаються оригінальні дизайнерські рішення або яскраві кольорові акценти, якими можна розбавити стриману зовнішність звичайного авто-прямо-з-конвеєра.

Тому комплекти обважень, за допомогою яких можна обновити серійне авто, зараз випускають не тільки традиційні виробники тюнінгу, а й самі автоконцерни або їхні придворні ательє.

Зараз дивляться

Обважування для авто – це деталі для тюнінга переднього і заднього бамперів, спойлер, накладки на пороги, решітка радіатора і інші елементи. З їх допомогою можна змінити нудний, строгий або стриманий дизайн звичайного серійного транспортного засобу. Ці елементи можна використовувати окремо або у вигляді комплекту, в якому всі деталі виконані в одному стилі, що формує цілісний образ.

Є комплекти, що повністю міняють зовнішній вигляд машини, але попитом користуються і невеликі набори для тюнінгу, які просто додають перчинку в дизайн автомобіля.

Читайте: В Японії представили автомобіль з пластмаси

Додатковий плюс готових обважень як способу тюнінгу авто – це можливість встановити його без радикальних змін в конструкції кузова, а потім, якщо новий дизайн набридне, швидко повернутися до початкового вигляду.

Красиві обважування можна підібрати в інтернет-магазині DDaudio. Це клондайк якісного автотюнінгу для українських поціновувачів хорошого автомобільного дизайну. Тут зібрані сотні видів обважень для різних марок і моделей авто: від бюджетних до преміум-класу.

Фахівці DDaudio відмінно розбираються в автомобільному тюнінгу і охоче допоможуть вам вибрати обвіс, який оптимально підійде по дизайну, конструкції і ціною.

Автомобільні обважування від https://ddtuning.com.ua – кращий спосіб виразити свій характер в зовнішньому вигляді автомобіля!

Теги
тюнінг
Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Loading...
Знайшли помилку в тексті?
Помилка