Які знаки зодіаку приречені бути багатими

Які знаки зодіаку приречені бути багатими

Хто народився під щасливою зіркою, і має всі шанси поповнити своїм ім’ям списки Forbes, а кому так і не вдасться скуштувати розкішного життя мільярдера?

До речі, подивіться гороскоп для всіх знаків зодіаку на квітень 2018.

Овен

Зараз дивляться

Овни і гроші – поняття дуже сумісні. Більш того, гроші до Овнів живлять навіть більшу любов, ніж Овни до них.

Тому гроші буквально ходять за ними слідом, і норовлять оселитися саме в їхньому гаманці.

А все тому, що Овни дуже ризикові натури. Вони часто залучаються до фінансових авантюр і виходять переможцями. Великі гроші люблять грамотних авантюристів.

 

Телець

Тельці дуже ласі на гроші.

Щастя цього знака залежить ні скільки від кількості заощаджень і рясності матеріальних благ, скільки від того, щоб грошенят і всього, що на них можна купити, було побільше, ніж у близького оточення.

Тельці вміють “крутити фінанси” і жити в повному достатку, але ось заробити грошей стільки, щоб стати богом фінансового Олімпу виходить лише в деяких з них.

Близнюки

Близнюки найчастіше не стають багатіями не тому, що не вміють робити гроші (з цим у них якраз все в повному порядку), а тому, що не вміють їх збирати і раціонально витрачати.

Як тільки у Близнюків з’являється більш-менш відчутна сума, вони одразу спускають її на дуже важливу, з їх точки зору, справу.

Дивно, як їм вдається урвати значну частину світового багатства, яке, як стверджує астрологічна статистика, здебільшого доводиться на частку саме цього знака зодіаку?

Рак

Раки ощадливі, аж до скупердяйства. Свої заощадження вони починають збирати, коли замислюються про “чорний день”, а потім захоплюються накопиченням так, що скарбничка непомірно товстішає і починає випльовувати зайве.

Звичайно, у Раків зайвого не буває. Вони неодмінно знайдуть вигідне застосування своїй копієчці, від чого завжди живуть у повному достатку.

Ось тоді Раки починають вкладати гроші в благодійність. Чому вкладати? Та тому що і тут очікують отримати вигоду у вигляді слави і визнання.

Лев

Леви завжди прагнуть виглядати розкішно і справляти враження заможної людини. Але тут ключовим моментом виступає прагнення Левів скоріше не бути багатими, а вважатися.

Багатство не всім дістається у спадок, а щоб його заробити, потрібно неабияк потрудитися. Левам ж ніколи! Адже комусь і на троні сидіти потрібно.

І неважливо, що трон картонний – трохи золотого напилення, вдалий ракурс, світло, грізний напис “Лев” – і його мало хто відрізнить від справжнього.

Втім, як і багатого Лева від бідного. Лев вміє заводити зв’язки. А там, де зв’язки, там будуть і гроші.

Діва

Діви – лідируючий знак серед багатіїв усього світу. Перші позиції в топах мільярдерів вони займають мовчки.

Легко можуть дозволити собі купити маленьку планету або великий острів, але навряд чи будуть носитися зі своїми фінансовими можливостями, як з писаною торбою.

Швидше навпаки, скромні джинси і зручний велосипед дозволить цьому знакові запросто загубитися в натовпі, який ні за що не визнає в ньому мільярдера.

Звичайно, не всі Діви стають багатіями, але в достатку живе більшість з них.

Терези

Терези рахують гроші злом, яке робить з людей людців і псує все високодуховне.

Але от якось зневажати все, що можна за гроші купити, у Терезів не виходить.

Розкішне життя з віллами біля берегів океану, яхтами і літаками – їх нереалізована блакитна мрія.

І навряд чи вона коли-небудь реалізується. Внутрішні протиріччя не дозволяють Терезам встановити фінансову гармонію.

Вони вміють працювати, але не вміють вимагати гідну плату. Тому на шматок хліба у них завжди є гроші, а ось про чорну ікру доводиться лише мріяти.

Скорпіон

Скорпіони часто всі фінансово успішні. До грошей вони дуже жадібні!

Правильніше сказати, Скорпіонами володіє не лише жага наживи, скільки ті можливості, влада і незалежність, які несуть з собою гроші.

Заради цього вони готові змітати на своєму шляху до багатства кожного, хто посміє зазіхати на їх фінансову мету.

Для подібних зусиль деколи потрібно занадто багато часу, тому багато Скорпіонів мільйонерами стають ближче до старості.

Стрілець

Стрільці могли б бути фінансово успішними, якби, по-перше, не витрачали гроші раніше, ніж встигають їх заробляти, а по-друге, змирилися з тим, що в цьому світі завжди знайдеться той, хто буде успішнішим і багатшим.

Думка про те, що їм не вдасться заробити всіх грошей Всесвіту, не дає спокою і забирає всякий стимул багатіти.

Хоча ні, ще один разочок Стрілець дозволить собі погуляти на позичені з вигідного проекту гроші, а вже потім він неодмінно стане Владикою всієї планети!

Козерог

Козероги – багатії! Вони знають простий секрет: гроші водяться у того, хто багато заробляє, дбайливо збирає і розумно витрачає.

Козероги заробляти вміють, збирати вміють і витрачати теж вміють! Але найбільш успішно у них виходить інвестувати свої заощадження – в нерухомість, в бізнес, в науку.

Особливо вони люблять примножувати свій капітал через саморозвиток. Витрати на навчання вмінню більше заробляти окупаються з лихвою.

Тому позичити грошей у Козерога не вийде, він скаже, що всі його заощадження в ньому самому.

Водолій

Водолії найбільш неоднозначні у фінансовому відношенні знаки.

Вони ніколи не ставлять перед собою мету розбагатіти, багатство знаходить їх самостійно – вони і в лотерею можуть виграти, і скарб знайти і спадок отримати.

Однак головний їхній життєвий девіз – “Не май 100 гривень, а май 100 друзів!” Зв’язки – їх багатство.

Весь свій прибуток Водолії витрачають на нових друзів, які в години бідності завжди знайдуть для них 100 гривень.

Загалом, фінансова удача супроводжує Водолія завжди і у всьому, але ось утримати стан процвітання йому вдається насилу.

Риби

Риби завжди плавають у фінансово щедрих водах, але одному Богу відомо, як їм при цьому вдається залишатися бідними!

І якби не їхні вічні ілюзії про своє тяжке становище, то вони легко могли б опинитися у трійці лідерів найбагатших знаків зодіаку.

Однак Риби ні заробляти не вміють, ні примножувати. Вони покладаються на волю тих, хто фінансово благополучней, і покірно годуються з рук благодійників.

А їм було б придивитися до вміння забезпечених покровителів багатіти, адже грошової удачі у Риб предостатньо!

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Loading...
Підтримати Факти ICTV
Знайшли помилку в тексті?
Помилка