Чого бояться знаки зодіаку – головні фобії

Чого бояться знаки зодіаку – головні фобії

Детальний гороскоп склала астролог Марина Скаді (Marina Sokolova).

Овни бояться самотності

Cтрах самотності штовхає Овнів на безрозсудні дії. Вони часто провокують оточуючих на реакції, але роблять це не щоб образити або нашкодити: таким чином вони рятуються від депресії і самотності.

Також вони бояться здатися недостатньо розумними, у зв’язку з цим можуть першими йти на конфлікт і переконувати у своїй правоті до втрати пульсу.

Зараз дивляться

Одноманітність у роботі, відносинах і у побуті пригнічують Овнів і вони намагаються цього уникнути будь-якими способами – вони краще все закінчать, ніж будуть терпіти рутину і нудьгу.

Тельці: страх перед фінансовими труднощами

Фінансові хвилювання і кризи доставляють дуже багато переживань Тельцям. Крім того, бояться, що їхня праця не буде оцінена по справедливості – і вони отримають за роботу менше, ніж повинні.

Є у них страх і перед природними катаклізмами.

Близнюки бояться обманів та інтриг

Присутній страх замкнутого простору. Бояться Близнюки пліток і чуток, обманів та інтриг. Звинувачення у марнослів’ї і глупоті для Близнюків дуже болісні.

Однак вони як ніхто інший здатні абстрагуватися від похмурих думок, завдяки чому позбавляють себе від багатьох переживань і страхів.

Раки бояться втратити рідних

Раки більше за інших знаків зодіаку схильні до страхів і фобій. Вони бояться стати об’єктом глузувань, бояться швидкості і висоти. Але найбільший страх – крах сім’ї, серйозні неприємності у рідних.

Пригнічує їх і публічність: вони не люблять перебувати на очах у малознайомих людей.

Леви: страх залишитися без уваги

Вони бояться медиків, лікарень і всіляких медичних маніпуляцій. Але це ніщо для них у порівнянні зі страхом  залишитися без уваги. Леви впевнені – їх обов’язково повинні всі любити.

У Левів часто проявляється нав’язливий страх бути осміяним, неоціненим і незрозумілим. Відсутність запрошень на публічні заходи та інтересу до власної персони їх дуже засмучує.

Читайте: Топ-5 знаків зодіаку, які не можуть жити без сексу

Діви бояться чоловіків

Діви бояться комах і плазунів. Не можуть вони спокійно дивитися і на безлад у будинку.

Але більше всього вони бояться шлюбу і особливо чоловіків. Їх лякає зовнішня недосконалість і власні внутрішні недоліки.

Терези: страх самотності

Терези не переносять самотності, їх часто мучить страх залишитися без супутника життя, тож вони намагаються якомога швидше вступити у шлюб і створити родину.

Вони бояться вплутатися в який-небудь грубий діалог і скласти про себе неприємне враження. Крім того, для Терезів дуже характерний страх смерті.

Скорпіони майже бестрашні

Скорпіон – рідкісний знак, який майже ніколи нічого не боїться. Зате ті нечисленні фобії, які все ж можуть порушити їх спокій, вельми оригінальні, наприклад, вони бояться кутів. Лякає їх і перспектива бути в очах оточуючих слабкими і беззахисними.

Скорпіони – таємничі особистості, вони дуже бояться, що їх загадки можуть бути розкриті. Однак найбільший страх Скорпіонів – все ж зрада зі сторони близької людини.

Стрільці-клаустрофоби

Стрільці вірять у містику і бояться нечистої сили. Дуже волелюбний знак, тому серед них часто зустрічаються клаустрофоби.

Стрільці не виносять песимізму у всіх його проявах і найбільше бояться ситуацій безвиході, відсутності перспектив. Завжди націлені на нові звершення і здобутки, їх дуже турбує застій у справах, смуток і розпач близьких людей, оскільки ці настрої легко передаються їм самим.

Якщо Стрілець довго перебуває у сумному настрої, значить йому терміново потрібна нова мета – яскрава і гідна того, щоб рухатися до неї, змітаючи всі перешкоди на шляху.

Читайте: Гороскоп для всіх знаків зодіаку на травень 2018

Козероги бояться висоти

Цей знак боїться нестабільності, Козероги переживають, що їхні цілі стануть недосяжні через зовнішні обставини і реалії життя.

Присутній страх висоти, а також великого скупчення людей. Бояться проявів таких почуттів, як ревнощі, лінь, імпульсивність і недбалість: вони вважаючть їх проявом слабкості.

Водолій: страх бути незрозумілим

Страх самотності  дуже сильний у Водоліїв. Крім того, бояться вони, що їх таланти не будуть визнані. Лякає їх і непорозуміння з близькими людьми і друзями.

Для Водоліїв життєво важливе взаєморозуміння. Вони у своїх думках часто випереджають своє оточення і тому мають всі підстави побоюватися, що їх міркування комусь здадуться далекими від життя, несерйозними і непрактичними.

Риби: страх бути собою

Грубість, хамство, агресивність, лицемірство – все це викликає страх у представників знаку Риб. Бояться вони таких ситуацій, оскільки не у змозі дати відсіч.

Замріяні і сентиментальні Риби нерідко бояться проявити саме ці якості своєї натури. Часто ці страхи виявляються у відносинах з найближчими людьми. Боязнь глузувань і осудження – все це змушує Риб ретельно приховувати свої слабкості і намагатися виглядати сильнішими, ніж вони є насправді.

Риби вірять в усе таємниче і містичне, тому все життя можуть боятися нечистої сили.

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Loading...
Підтримати Факти ICTV
Знайшли помилку в тексті?
Помилка