Гороскоп на тиждень з 8 по 14 травня 2017

Гороскоп на тиждень з 8 по 14 травня 2017

Гороскоп для Овнів

Овнам зірки радять зосередити увагу на питаннях особистісного зростання і розвитку. Зростає роль і значимість освіти, осмислення основоположних світоглядних проблем.

Це гарний час для пошуку життєвого ідеалу, до якого ви надалі будете прагнути, навчання, розширення кругозору. Можливо, що цього тижня ви зустрінете людину, яка стане вашим учителем.

Зараз дивляться

В середині тижня людям духовного складу характеру рекомендується займатися медитативними практиками, частіше залишатися на самоті. Також це гарний час для виконання якихось секретних справ або пошуку відповіді на загадкові питання.

Швидше за все, вам вдасться відкрити завісу над таємницею. У п’ятницю не вступайте в суперечки з авторитетними людьми: це загрожує неприємностями.

Гороскоп для Тельців

Багато Тельців цього тижня відчують посилення інтуїції. Часом вам буде здаватися, що ви абсолютно точно бачите мотиви поведінки інших людей.

Крім того, загостриться ваш дар передбачення. Ви зможете вгадувати майбутні події і бути на крок попереду них. У першій половині тижня, можливо, ви опинитеся в ситуації, яка дещо обмежує вашу свободу дій.

Використовуйте цей час для внутрішнього зосередження і осмислення. В середині тижня зростає роль і значимість дружнього оточення і людей, яких ви вважаєте своїми однодумцями. Буде корисний обмін думками, а також довгострокове планування.

Намагайтеся докласти максимум зусиль у вирішенні тих питань, які вважаєте для себе найбільш важливими: у цьому випадку вас чекає успіх. У п’ятницю краще не контактувати з людьми з інших країн і регіонів, оскільки від них зараз можуть бути неприємності.

На вихідних вам може зустрітися людина, з яким раніше вас пов’язували інтимні стосунки.

Гороскоп для Близнюків

У Близнюків цей тиждень складається бурхливо і весело. Ви можете постійно потрапляти в гущу подій: на всілякі дружні вечірки, святкові та концертні заходи.

Це час розширення кола спілкування, появи нових друзів і однодумців. Вам захочеться щось поміняти в своєму житті, оновити її. І така можливість у вас буде. Інтенсивніше піде спілкування в Інтернеті.

Якщо ви ведете свій блог або спілкуєтеся на сайті або форумі, вас чекає багато цікавих знайомств. Середина тижня складається сприятливо для врегулювання будь-яких делікатних питань, які ви не бажаєте надавати розголосу. У жінок в цей період можуть відбутися таємні любовні побачення.

У п’ятницю бажано утриматися від інтимних зв’язків на стороні і триматися подалі від людей з кримінальним минулим. На вихідних можуть поновитися раніше перервані подружні стосунки.

Гороскоп для Раків

Раки цього тижня, швидше за все, стануть більш помітні і впливові в своєму соціальному і професійному колі. Ви відчуєте, що інші люди з більшою повагою і уважно стали до вас ставитися.

Можливо, саме від вашої влади, рішень і вчинків буде сильніше залежати доля інших людей. Це прекрасний час для просування в кар’єрі і зустрічей з впливовими людьми. Можливо, ви наблизитеся до однієї зі своїх життєвих цілей.

Не виключено, що в середині тижня хтось із друзів надішле вам важливу звістку по смс або електронною поштою або вас запросять в поїздку. Також це гарний час для знайомства з людьми, які мають схоже з вашим світогляд. У п’ятницю у вас можуть загостритися стосунки з партнером по шлюбу або бізнесу.

На вихідних рекомендується повернутися до тих справ, які залишалися незавершеними.

Гороскоп для Левів

Леви цього тижня зможуть помітно підвищити свій авторитет і поглибити пізнання в самих різних областях. Можливо, вам буде потрібно продемонструвати свої знання, і це підвищить не тільки вашу самооцінку, а й вашу значимість в очах оточуючих. Успішно пройде навчальний процес.

Якщо ви самотні, то цього тижня можете познайомитися з представником протилежної статі, з яким у вас встановляться стосунки. Особливо це ймовірно під час поїздки. Звертайте увагу на приїжджих і іноземців: вони також можуть звернути на вас увагу.

В середині тижня, швидше за все, зростуть ваші сексуальні потреби. У п’ятницю приділіть увагу своєму здоров’ю, що не переохолоджуватися: в цей день ваш організм особливо вразливий перед інфекціями.

Гороскоп для Дів

Дівам цього тижня, швидше за все, захочеться гострих відчуттів. Ви будете схильні йти на ризик, діяти на межі фолу, але між тим вам буде супроводжувати удача.

Посилюється ваше бажання домінувати над партнером. Діви, які перебувають у шлюбі, цього тижня зможуть в якихось ключових питаннях диктувати свою волю партнеру. Також, можливо, ви відчуєте посилення сексуальних бажань.

Заради їх задоволення ви будете готові йти на найбільш безрозсудні і ризиковані вчинки. Однак любовні пригоди закінчаться для вас благополучно. У вашому розпорядженні може виявитися велика сума грошей, яку ви зумієте зберегти і примножити.

Середина тижня складається сприятливо для поїздок і підписання будь-яких юридичних документів. На вихідних до вас можуть заглянути в гості родичі.

Гороскоп для Терезів

Цього тижня терези будуть здатні йти на компроміс і знаходити взаємовигідні рішення. Вас можуть запросити на роль посередника в суперечці опонентів, і ви цілком впораєтеся з роллю миротворця. Також це гарний час для відновлення взаєморозуміння з партнером по шлюбу або бізнесу.

Якщо раніше у вас були гострі розбіжності з тих чи інших питань, то тепер ви зможете спокійно сісти і вислухати аргументи один одного. Початок і середина тижня цілком сприятливі для оформлення шлюбу, оголошення про заручини, знайомства коханої людини з родичами і знайомими.

У середу і четвер рекомендується проводити лікувальні та профілактичні заходи, спрямовані на зміцнення здоров’я, подолання хвороб: в ці дні ваш організм має високу життєву силу.

У п’ятницю утримайтеся від ремонтних робіт у будинку, оскільки можливі травми. На вихідних краще відмовитися від поїздок.

Гороскоп для Скорпіонів

У Скорпіонів цього тижня має бути багато справ. Швидше за все, посилиться ваше бажання навести ідеальний порядок в домі. Домогосподарки будуть самозабутньо чистити, мити, прати, прибирати і прибирати все навколо.

Офісні службовці розкладуть по поличках і татусям всі документи. Поточний тиждень підходить для прояву ділових якостей і рішення ряду практичних питань.

У вашої уваги і турботи будуть зацікавлені близькі люди. Можливо, буде потрібно ваша допомога у виконанні будь-яких доручень. Багато що на цьому тижні вам доведеться робити, виходячи з почуття обов’язку і відповідальності. В середині тижня настає хороший час для романтичних побачень, знайомств.

Якщо ви зустрічаєтеся з об’єктом своєї симпатії вже тривалий час, не виключено, що ви захочете оформити свої стосунки офіційно. Для цього підійдуть всі дні, крім п’ятниці. На вихідних не варто давати грошей в борг.

 

Гороскоп для Стрільців

Стрільців цього тижня чекає творчий підйом. Можливо, ви захочете поміняти свій імідж, зробити нову зачіску або змінити стиль одягу. Слід зазначити, що зміни в зовнішності будуть вдалими.

Також цього тижня варто очікувати пожвавлення любовних відносин. Якщо у вас є кохана людина, то ваші почуття до нього посиляться. Самотніх Стрільців чекають цікаві знайомства.

Для цього зірки радять не сидіти вдома, а частіше з’являтися в розважальних закладах, на концертах, в клубах, на танцмайданчиках або в театрі (в залежності від ваших уподобань). Багато радісних вражень чекає і сімейних Стрільців. Діти порадують вас своїми успіхами і досягненнями, у вас буде привід для гордості.

На середу або четвер варто запланувати генеральне прибирання в квартирі. У п’ятницю подбайте про своє здоров’я і не перенапружуйтеся. На вихідних найкраще розслабитися і відпочити.

Гороскоп для Козерогів

Для Козерогів в числі перших пріоритетів будуть такі поняття як будинок, сім’я, традиції. Приділіть увагу благоустрою свого житла, поліпшення психологічного клімату в сім’ї, у відносинах з батьками.

Це особливо актуально, якщо недавно ви пережили сварку або не дозволили гострий конфлікт. Тепер настає час для врегулювання і примирення. Також зараз зросте потреба в самоті, спокої і комфорті. Це час осмислення минулих подій і підведення деяких підсумків.

В середині тижня ви можете познайомитися з особою протилежної статі, в результаті чого зав’яжуться романтичні відносини. Це гарний час для любовних побачень і розважальних поїздок разом з коханою людиною.

На вихідних обходьте стороною ігрові автомати.

Гороскоп для Водоліїв

У Водоліїв, швидше за все, буде багато зустрічей, поїздок і контактів. Проходитиме активний інформаційний обмін з навколишнім світом.

В поле вашого зору з’являться нові цікаві люди. Можливо, вам в цей період доведеться зробити незаплановану поїздку. Ви зрозумієте, що вкрай важливо бути поінформованим людиною і вільно орієнтуватися в подіях останніх днів. Успішно пройде навчальний процес.

В середині тижня настає хороший час для покупок корисних речей для дому. Наприклад, якщо ви плануєте незабаром робити ремонт в квартирі, то можна почати закуповувати будівельні, оздоблювальні матеріали, інструменти та інше.

У п’ятницю не варто пускати в квартиру незнайомих людей. На вихідних постарайтеся добре виспатися і відпочити від трудових буднів.

Гороскоп для Риб

Риби відчують особливу прихильність до тих матеріальних речей, які їх оточують. Вам захочеться комфорту і затишку. Разом з тим посилиться бажання купувати нові речі.

Намагайтеся в цей період поєднувати інтенсивну працю з повноцінним відпочинком. І не забувайте про своїх стратегічних цілях, про те, заради чого ви працюєте. Це гарний час для контактів з впливовими і авторитетними людьми: вони допоможуть вам у вирішенні матеріальних проблем.

Середина тижня буде пов’язана з поїздками і новими знайомствами. Звертайте увагу на випадково дійшла до вас інформацію: в ній ви обов’язково знайдете підказку для прийняття актуальних рішень.

У п’ятницю краще відмовитися від зустрічі з друзями під будь-яким слушним приводом, в іншому випадку не уникнути конфлікту. На вихідних утримайтеся від поїздок.

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Підтримати Факти ICTV
Знайшли помилку в тексті?
Помилка