Гороскоп на тиждень з 23 по 30 липня 2017

Гороскоп на тиждень з 23 по 30 липня 2017

Гороскоп для Овнів

Перша половина тижня принесе Овнам багато радісних хвилин і виконання заповітних бажань. Щоб повною мірою відчути радість від життя, потрібно знайти внутрішню свободу.

Крім повсякденного бувають і свята, і зараз якраз такий час. Перш за все це період для розквіту любові. Якщо у вас є кохана людина, то не скупіться на похвалу і визнання, проявіть свою багату фантазію, дивуйте, підносьте приємні сюрпризи.

Зараз дивляться

І не потрібно нічого чекати взамін. Якщо зіркам буде завгодно, багато з тієї любові, яку ви подаруєте людям, повернеться в більшому масштабі. Не залишайте без уваги тих людей, яких ви любите.

Друга половина тижня може бути пов’язана з погіршенням самопочуття і ускладненням відносин з колегами по роботі.

Гороскоп для Тельців

Тельці цього тижня перетворяться у класичних домосідів. Вам буде потрібна тільки сім’я, будинок, надійний як фортеця, і теплий психологічний клімат. Зірки радять не просто сидіти і чекати, коли в ваш будинок увійде все це благополуччя, а й робити щось корисне.

Наприклад, ви можете згадати, що давно збиралися купити нове дзеркало в ванну або пересадити домашні рослини в нові горщики. Практичні справи допоможуть вам наблизитися до ідеального домашнього вогнища.

Якщо у вас раніше були напружені стосунки з батьками, то зараз саму час зробити крок до примирення. Ви зрозумієте, що близькі рідні люди – це найбільша цінність, яку слід берегти і зберігати.

У другій половині тижня можлива сварка з коханою людиною.

Гороскоп для Близнюків

Близнюкам цього тижня захочеться знати все і про все. Якщо раніше ви були зайняті роботою і випустили з уваги деякі події у вашому оточенні, то зараз зможете заповнити утворилися прогалини.

Не виключено, що багато часу ви будете проводити в розмовах зі знайомими, родичами, сусідами, адже вам неодмінно захочеться бути в курсі всіх подій. Це також прекрасний час для навчання.

Ваш інтелект і пам’ять зараз працюють швидше і надійніше найкращого комп’ютера, багато знань, які раніше здавалися вам неймовірно важкими для розуміння, тепер будуть з легкістю засвоєні. Зростає роль дружнього оточення. Можливо, вас запросять на вечірку, де ви прекрасно проведете час.

Разом з тим у другій половині тижня у вас можуть виникнути проблеми з побутовими житловими умовами. Наприклад, доведеться терміново займатися ремонтом через прорив водопроводу у сусідів поверхом вище.

Гороскоп для Раків

Зірки радять Ракам цього тижня зосередитися на вирішенні матеріальних проблем: у вас це буде виходити набагато успішніше від будь-яких інших видів діяльності.

Зросла практичність у поєднанні з працьовитістю дозволять вам за короткий термін впоратися з тими справами, які не вдавалося зрушити з мертвої точки протягом попередніх кількох тижнів.

Також ви зможете реалізувати деякі свої плани щодо покупок, на які давно відкладали гроші. Швидше за все, тепер у вас у розпорядженні буде необхідна сума.

У другій половині тижня утримайтеся від нових знайомств, остерігайтеся обману і крадіжок під час поїздок.

Гороскоп для Левів

Левам цього тижня зірки радять зайнятися власною персоною. Перед вами зараз можуть відкритися зовсім нові знання, які виведуть вас на новий рівень світогляду.

Якщо ви серйозно займаєтеся самоосвітою і думаєте про духовний розвиток, то не пропустіть випадку, коли можна просунутися вперед. Це також прекрасний час для здобуття внутрішньої свободи. Спробуйте зробити те, на що раніше у вас не вистачало сміливості.

Наприклад, радикально поміняйте свій зовнішній вигляд: змініть зачіску або колір волосся. Ваші експерименти з іміджем виявляться повною несподіванкою для оточуючих, на вас звернуть увагу, побачать з нового боку.

У другій половині тижня утримайтеся від покупки дорогих речей. Тримайте гроші в надійному місці, оскільки зростає ймовірність їх крадіжки.

Гороскоп для Дів

Дівам рекомендується більше часу проводити на самоті і спокої. Бажаний неспішний розпорядок дня, коли немає жорстких планів, які потрібно виконувати в строго встановлені терміни.

Спробуйте вільно і легко плисти по річці життя і вирішувати питання в міру їх надходження. Це дуже важливий період для опрацювання психологічних комплексів, духовних практик, медитації, молитви, аутогенних тренувань.

Постарайтеся забезпечити собі комфортні умови, не відволікатися на метушню повсякденних турбот, постаратися відновити душевну рівновагу. Зараз ви зможете відносно легко домогтися здобуття внутрішньої свободи – важливою складовою психологічної стабільності.

У другій половині тижня може виникнути нерозуміння в подружніх стосунках. Розраховувати на виконання даних вам обіцянок у цей період не варто.

Гороскоп для Терезів

Цього тижня ви багато часу будете проводити у спілкуванні з друзями. Зростає ваша потреба в нових враженнях. Це прекрасний час, коли мрії починають втілюватися в життя, коли збуваються найзаповітніші бажання.

Вам буде здаватися, що ви вступаєте в абсолютно новий період свого життя, повний перспектив і відкриттів. Багато в чому це дійсно так. Більш того, постарайтеся в першій половині тижня створити собі якийсь план того, чого хотілося б домогтися в майбутньому.

Чим детальніше ви складете цей план, тим швидше він буде реалізований. І тут вам знадобляться поради друзів, спілкування і обмін думками.

Якщо ви перебуваєте в шлюбі, то друзі можуть підказати вам шляху до примирення і гармонізації подружніх стосунків.

У другій половині тижня може накопичитися психічна втома, що несприятливо позначиться на вашому самопочутті.

Гороскоп для Скорпіонів

Скорпіонам, які довго і наполегливо рухалися до наміченої мети, цього тижня вдасться досягти вражаючих результатів. З понеділка по четвер зовнішні обставини зміняться, вам випаде несподіваний шанс на удачу.

Важливо бути постійно в курсі подій, ловити зручний момент. Перш за все позитивні зрушення можуть відбутися в сфері кар’єри і професійної діяльності. Також це гарний час для лікування хронічних захворювань новітніми медичними приладами.

Можете розраховувати на реальну допомогу в справах з боку людини, якого ви поважаєте, який є для вас незаперечним авторитетом.

У другій половині тижня може відбутися непорозуміння між коханою людиною і кимось із друзів. Постарайтеся зберігати нейтралітет.

 

Гороскоп для Стрільців

У Стрільців настає сприятливий час для подорожей і відпочинку. Можливо, що ви несподівано для себе спонтанно зберетеся в дорогу. Це особливо ймовірно, якщо у вас недавно зав’язалися романтичні стосунки з людиною, які проживають в іншому регіоні або іншій країні.

На зустріч зі своєю любов’ю можна відправитися негайно, подолати будь-які відстані. Також це гарний час для подорожей, курортного роману або відносин з кимось із попутників.

У цілому цей тиждень принесе вам багато приємних сюрпризів, головне не відсиджуватися вдома, а діяти.

У другій половині тижня у вас можуть виникнути ускладнення в кар’єрі і у відносинах з начальством. Намагайтеся не привертати до себе зайвої уваги.

Гороскоп для Козерогів

Цього тижня у Козерогів можуть відбутися зміни в особистому житті. Не виключено, що з понеділка по четвер ви вступите в інтимний зв’язок з людиною, який витіснить з вашого життя колишню пасію.

Зірки вказують на те, що цього тижня ви відчуєте посилення сексуальних потреб і будете шукати нагоди для їх реалізації. Багато рішень ви будете схильні приймати інтуїтивно, більше покладаючись на свої інстинктивні бажання і не особливо замислюючись про наслідки.

Це час, коли інстинкти виходять на перший план, у зв’язку з чим вам буде важче себе контролювати. Також це сприятливий час для врегулювання питань, пов’язаних зі спадщиною, страхуванням майна та облаштуванням свого місця проживання.

У другій половині тижня утримайтеся від далеких поїздок.

Гороскоп для Водоліїв

Для Водоліїв цей тиждень буде пов’язаний з активізацією спілкування, листування. Вас чекає багато зустрічей з різними людьми, у тому числі з діловими партнерами або коханою людиною.

Якщо ви перебуваєте в шлюбі, то спілкування зі своєю другою половинкою буде проходити здебільшого по телефону та електронною поштою. Можливо, це станеться через від’їзд коханої людини і неможливості через відстані підтримувати тісніший контакт.

Разом з тим з понеділка по четвер настає вдалий час для підписання шлюбного контракту, договорів будь-якого роду, реєстрації шлюбу, а також для весільної подорожі.

Друга половина тижня буде пов’язана з напругою у сфері фінансової діяльності. Можливо, вам доведеться розв’язати непросте питання узгодження витратних і прибуткових статей бюджету.

Гороскоп для Риб

Цей тиждень, швидше за все, не принесе Рибам якихось важливих подій. Зараз рекомендується спокійно і методично займатися вирішенням суто практичних питань.

Хороше самопочуття і високий рівень працездатності дозволять вам поступово розібрати завали у справах, що утворилися за попередній період. Можливо, вам доведеться вникати в деталі рутинної діяльності.

Разом з тим за справами і турботами не слід забувати про своє здоров’я. Це прекрасний час для проведення оздоровчих дієт, почала циклу лікувально-профілактичних заходів: масажу, загартовування. Рекомендується взяти абонемент для відвідин фітнес-клубу, басейну, тренажерного залу.

Все це сприятливо вплине на зміцнення вашого здоров’я. У другій половині тижня утримайтеся від з’ясування відносин з партнером по шлюбу або бізнесу.

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Підтримати Факти ICTV
Знайшли помилку в тексті?
Помилка