Гороскоп для всіх знаків зодіаку на квітень 2018

Гороскоп для всіх знаків зодіаку на квітень 2018

Детальний гороскоп на квітень склала астролог Марина Скаді (Marina Sokolova).

Гороскоп для Овнів

Позитивні імпульси в усіх відношеннях, у житті відбуваються важливі зміни. Число зв’язків зростає, у контактах Овни стають дуже активними і енергійними. Добре проявляють вони і себе у професії, з’являється творча активність, впевненість у собі, наполегливість у вираженні своїх ідей та інтересів, активізується розумова сфера. Ви відчуваєте ясність думок, приплив свіжих ідей.

Зараз дивляться

З керівництвом і впливовими особами легко знайдете спільну мову, якщо будете дотримуватися субординації. Ваші думки скоріше за все будуть почуті і оцінені по справедливості.

Однак амбітність і егоїзм можуть виставити вас у невигідному світлі в очах інших людей. Поєднуйте роботу та відпочинок, інакше є ризик емоційного вигорання.

Прагнення до конкуренції зростає. Часом ви хочете нав’язати свою волю, затвердити свою думку й інтереси. Постарайтеся бути розсудливими і спокійними.

Гороскоп для Тельців

Сприятливий місяць, ви відчуваєте внутрішню свободу, радість і впевненості у собі, взаємну симпатію і потяг до протилежної статі. Хороший період для дружнього спілкування, для любові, шлюбу і сімейного життя, для всього прекрасного і для соціальної активності.

Ви задоволені своєю фінансовою сферою життя, сповнені сил, енергії, здоров’я. Можете розраховувати на фінансову допомогу, підтримку і розуміння з боку владних осіб і офіційних інстанцій.

Протягом цього місяця, ви можете виконати план, реалізувати проекти, які раніше не мали просування. Однак не будьте занадто легковажними, це може завдати збитків.

Гороскоп для Близнюків

Вдалий період для вирішення важливих ділових питань і побудування дружніх відносин з колегами і близькими людьми. З’являються нові ідеї для творчого самовираження, ви лідируєте серед своїх друзів і колег. Можливо, колектив або керівництво покладе на вас деякі обов’язки, завдяки вдалому виконанню яких, ви зможете просунутися по кар’єрних сходах, отримати премію, нагороду або хоча б просто похвалу.

Використовуйте цей місяць для фінансових операцій і вкладення грошей.

Сприятливий період для вирішення проблем та усунення перешкод у коханні і сімейних відносинах. При додаткових певних зусилях вам вдасться значно гармонізувати цю сферу.

Розваги і світські заходи створять відчуття свіжості почуттів, нададуть незабутні враження, фарб у згасаючі відносини.

Читайте: Любовний гороскоп на 2018 рік для всіх знаків зодіаку

Гороскоп для Раків

Уникайте переговорів і нарад, відповідальних виступів, укладення угод і великих витрат. Все це може привести до фінансових чи моральних втрат.

Період підвищеної конфліктності у сім’ї. Додаткові розбіжності виникають через розподіл бюджету.

Слід бути обережними при роботі з різними інструментами, при використанні гострих предметів і вогню. Можливі травми на виробництві та у побуті через власну необачність. Діти повинні бути обережними у іграх і спорті, – можливі тілесні ушкодження.

Щоб уникнути провокацій з боку інших людей і зменшити небезпеку травм, найкраще у цей період взяти відпустку і насолоджуватися комфортом.

Гороскоп для Левів

У цей період ви зможете реалізувати багато творчих ініціатив і проектів, давно намічені плани. Ви впевнені у собі, легко вирішуєте фінансові проблеми.

Відкриваються нові перспективи, корисно почати навчання або займатися самоосвітою. Легко протікають розумові процеси, загострюється розумове сприйняття, пам’ять та інтуїція. Це допоможе вирішити багато виробничих і ділових проблем. Гарний час для участі у конференціях та для виступів.

Вдало складуться і відрядження, а знання, які ви отримаєте протягом місяця, збережуться надовго, і ви зможете ними успішно скористатися.

Що стосується особистих взаємин, то тут можуть виникнути конфлікти, оскільки соціальна активність позбавляє можливості приділяти час коханій людині. У цей період відсутнє взаєморозуміння, а часті необгрунтовані ревнощі стануть причиною напруженої обстановки. Це навіть може призвести до розриву.

Гороскоп для Дів

Дуже сприятливий місяць. Зростає підтримка співробітників і партнерів.За рахунок особистої привабливості і фізичного чарівності вам багато по плечу.

Ви можете розраховувати на подарунки, на підтримку керівництва, впливових осіб, особливо серед представників протилежної статі.

Можете сподіватися на відчутний прибуток. Особливо вдалий місяць для шоу-бізнесу, реклами, справ пов’язаних з мистецтвом, торгівлею коштовностями.

Зростає енергетика, популярність і успіх у протилежної статі. Скористайтеся цим – і ви зможете зміцнити особисті взаємини.

Гороскоп для Терезів

Цей місяць не найщасливіший для вас. Можливі фінансові невдачі, проблеми у роботі. Через помилкові судження і прийняття помилкових рішень можливі незгоди і суперечки в особистому житті і у стосунках з діловими партнерами.

При спілкуванні з дітьми постарайтеся дотримуватися принципів демократії, вам властива суворість і свавілля, а потрібна – доброта.

Можуть бути різні порушення здоров’я, тому більше відпочивайте, спілкуйтеся з приємними людьми.

Читайте: Гороскоп удачі: кому пощастить у 2018 році

Гороскоп для Скорпіонів

Відкиньте амбіції і марнославство, оскільки через них ви можете понести досить відчутних збитків. Постарайтеся не вступати у ділові контакти, відмовтеся від відповідальних виступів.

Обмежте вашу активність, не вступайте у протиріччя з думкою начальства. Не розраховуйте на отримання кредитів, остерігайтеся необдуманих витрат, не беріть на себе обіцянок, непотрібної відповідальності і зобов’язань.

Відкладіть укладення угод і договорів, підписання важливих паперів. Не звертайтесь до офіційних інстанцій, відмовтеся від урочистих прийомів.

Що стосується любові, то тут варто остерігатися необдуманих зв’язків. Вірогідні розчарування і засмучення.

Не варто вирішувати з другою половинкою якісь конфліктні питання, краще проведіть спільний активний відпочинок.

Гороскоп для Стрільців

Цей період вважається найбільш благополучним для ділових переговорів, підписання угод або ж для творчості.

Цей місяць можна використовувати для поліпшення відносин з близькими родичами. Благотворно впливають на сімейні відносини спільні вечори і пікніки, а на любовні відносини – романтичні поїздки та прогулянки.

Громадська діяльність приносить задоволення і відчутний результат. У цей період ви зможете реалізувати багато творчих ініціатив і проектів, давно намічені плани.

Гороскоп для Козерогів

Бійтеся власних проявів гордості і егоїзму, надмірної вимогливості у відносинах з людьми.

Не сприймайте зовнішні обставини як перешкоду, вважайте, що це виклик і стимул для особистісного розвитку. Ви здатні вирішити всі проблеми, але потрібно діяти.

Не відмовляйтеся від громадської діяльністі, ви здатні активізувати оточуючих, партнерів і співробітників, навіть керівництво і підняти продуктивність праці.

Використовуйте цей період для гармонізації особистих взаємин.

Місяць сприятливий для виходу у світ, для заручин або одруження, для любовних пояснень. Проте   не виключені любовні авантюри, зростає ризик зрад.

Читайте: Секс-гороскоп для всіх знаків зодіаку на 2018 рік

Гороскоп для Водоліїв

У цей період можливі конфлікти на роботі, непорозуміння. У вас зростає нервозність, неспокій, можливо погіршення самопочуття.

Фізична і духовна активність буде на вищому рівні, різко підвищиться впевненість у собі. У вас з’являться нові ідеї.

До кінця місяця ви помітите зростання оптимізму, приплив творчих сил, відчуватимете бадьорість духу, свіжість ідей і ясність думок. Підвищується контактність, рухливість.

Гороскоп для Риб

Дуже хороший місяць для Риб. Протягом всього періоду ви будете життєрадісними, діяти рішучіше. Легше долатимете і перешкоди, а загальна поведінка визначатиметься динамізмом.

Хороший місяць для заручин, одруження, для зізнань у коханні. Загалом зараз ви можете цілком розраховувати на успіх в особистих взаєминах.

Громадські та фінансові справи йтимуть добре. Ви вправі очікувати на прибуток, невеликі премії від керівництва.

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Loading...
Підтримати Факти ICTV
Знайшли помилку в тексті?
Помилка