Гороскоп для всіх знаків зодіаку на грудень 2018

Гороскоп для всіх знаків зодіаку на грудень 2018

Детальний гороскоп на грудень склала астролог Марина Скаді (Marina Sokolova).

Гороскоп для Овнів

У грудні Овнам пощастить у коханні, відносини стануть більш міцними і стабільними. Сприятливий період для купівлі будинку, укладення шлюбів та угод, підписання договорів.

Зараз дивляться

Активізується творча сила, ви досягнете визнання і отримаєте заохочення. Сфера впливу сильно розшириться, підприємницька діяльність набере обертів.

Можна отримати нову посаду. Сприятливий період для грошових оборотів, продажу та покупок, фінансових угод і грошових інвестицій. Відбувається зміцнення життєвих сил.

Ви отримаєте більш повне відчуття власної унікальності і внутрішнього задоволення.

Гороскоп для Тельців

Підвищується впевненість у собі і сила волі. Легше буде подолати перешкоди, а загальна поведінка буде динамічною. У партнерстві і шлюбі помітні не завжди позитивні прагнення до влади і впливу на інших. Ви будете намагатися віднайти нейтральну позицію, але обставини змусять вас перебувати у центрі уваги.

Ви прагнете працювати ефективно, а значить успіх не змусить себе довго чекати. Однак не слід доводити себе до стресових ситуацій.

Фінансові операції протягом місяця будуть доведені до успішного завершення. Нові проекти поки не варто починати, оскільки вони не принесуть вам бажаного прибутку.

Гороскоп для Близнюків

Зараз не час показувати гордовитість і агресивність, які  у сприятливий час змусили б ваших противників відступити. Дії інших людей кидають вам виклик і це діє. Ви станете більш агресивно сприймати вторгнення на ваш особистий простір, тим, хто спробує оскаржити вашу правоту буде непереливки.

Яке б рішення ви не прийняли – йти своїм шляхом або скористатися порадами оточуючих, ваше прагнення до особистих досягнень у цей період буде особливо сильним. І тут важливо знайти рішучість і терпіння, адже саме так ви досягнете більшого, ніж очікували.

Напруга може виникнути при спілкуванні з чоловіками – товаришами або колегами. Занадто агресивні або поспішні дії можуть звести нанівець успіх ваших зусиль.

Гороскоп для Раків

Ви відчуєте себе впевненіше і будете переконані, що ваші зусилля не пропадуть дарма. Це приверне до вас людей і успіх, якого ви прагнете. Крім того, ваші старання отримають визнання або допоможуть вам досягти впливу.

Хоча ви відчуваєте приплив життєвої сили, можливі спалахи ліні, а це не найкращий союзник на шляху до поставлених цілей. Не сподівайтеся, що вашу роботу виконають інші. Однак не варто брати на себе занадто багато справ, оскільки це призведе до перевтоми і стресу. Дотримуйтесь золотої середини робота-відпочинок – і тоді грудень стане для вас місяцем успіху у всьому.

Це сприятливий період для занять спортом і спілкування з чоловіками. Головний запобіжний захід – не брати занадто багато на себе  і не ставати надмірно самовпевненим.

Гороскоп для Левів

Сприятливий період для вирішення особистих і сімейних проблем. Підвищується ваш авторитет у родині і у парі, серед друзів.

Можете розраховувати на підвищення і увагу до вас як працівника. Прекрасний період для самоосвіти, підвищення кваліфікації. Ваша участь у суспільно-політичному житті виявиться корисною.

Сприятливий період для відряджень, відповідальних виступів, переговорів. Особливо добре ділові і комерційні контакти з іноземними громадянами і фірмами.

Уникайте перевитрати бюджету: схильність до великих витрат зростає.

Гороскоп для Дів

У цей період можливі різні порушення здоров’я. Тому дотримуйтеся режиму, займайтеся спортом і уникайте стресових ситуацій.

У такі моменти не слід приймати важливих рішень, оскільки зараз можна легко припуститися помилки.

Робочий процес супроводжується сварками і невдоволенням, різними труднощами і перешкодами. Ви можете понести несподівані втрати.

Несприятливий період для вирішення проблем у партнерських або сімейних відносинах. У вас зростає бажання підім’яти під себе партнера, довести свій авторитет та правдивість своєї думки. А це вкрай негативно позначиться на відносинах з близькими.

Гороскоп для Терезів

У грудні у вас з’явиться можливість професійного розвитку. Але не слід очікувати, що успіх прийде до вас без вашої участі. Широко застосовуйте отримані знання і навички, власний життєвий досвід і мудрість поколінь.

Ви можете розраховувати на допомогу начальства, впливових осіб, офіційних інстанцій. Сміливо займайтеся лекторською, видавничою діяльністю, проведіть рекламну кампанію.

Ви маєте можливість вдало вирішити юридичні питання. Укладайте угоди, підписуйте контракти. Сприятливі зв’язки з іноземцями, вкладення в іноземний бізнес, комерційні угоди за кордоном.

Вдало складаються  любовні і сімейні відносини. Це період щастя і процвітання, але варто бути активним у досягненні цілей.

Гороскоп для Скорпіонів

Місяць сприятливий для купівлі речей, а також для налагодження суспільних і фінансових справ.

Зростає ваша привабливість і ви можете скористатися цим при встановленні контактів з протилежною статтю.

Період сприятливий для виступів на публіку, оскільки ваш оптимізм зараз будуть як ніколи відчувати оточуючі.

Гороскоп для Стрільців

У грудні ви відчуєте прилив життєвих сил і енергії. Сприятливий час для початку нових справ, здійснення творчих проектів, відкриття підприємств, спілкування, відпочинку та розваг. Скористайтеся позитивним потенціалом цього місяця і повірте у себе.

Поміркуйте, чому навчило вас минуле та погляньте туди, де  хочете опинитися у майбутньому. Забудьте про світові проблеми та зосередьтеся на своїх очікуваннях.

Сприятливий період для початку нової трудової діяльності. Всі переговори будуть проходити задовільно, справи, що стосуються юриспруденції отримають позитивні рішення. Найбільш сприятливий період для створення і започаткування власної справи.

Гороскоп для Козерогів

Скористайтеся можливостями і дійте. Саме активність приведе вас до успіху у кар’єрі або принесе визнання вашого таланту.

Не втратьте можливість продемонструвати відданість і здатність люто відстоювати свої принципи. Успіх  для тих, хто не сидить, склавши руки.

Досягнення будуть завдяки сміливим і рішучим ініціативам. Головне – використовувати ті шанси, які підносить вам доля саме у цю мить.

Гороскоп для Водоліїв

У грудні ви відчуєте підвищення життєвих сил і енергії, у вас з’являться нові ідеї для творчого самовираження, у вас прокинуться задатки лідера.

Зараз є всі шанси просунутися по кар’єрних сходах. Начальство буде демонструвати схвалення вашої роботи за допомогою премії або похвали. Можливі невеликі відрядження для вирішення службових справ.

У цей період ви помітите підвищення енергії, у вас буде гарний настрій, відчуватимете бадьорість духу, свіжість ідей і ясність розуму. Вдалий період для вирішення проблем та усунення перешкод у коханні і сімейних відносинах.

Гороскоп для Риб

Спостерігається вибух життєвої енергії. У цей період вам можуть кинути виклик або навмисне спровокувати на відкриту конфронтацію. Ви цілком здатні і готові впоратися з цим і вийти гідно з ситуації.

Найскладніші та болючі питання будуть вирішуватися легко і радісно. Впевненість у своїх силах, приголомшлива самовідданість, готовність до самопожертви заради відстоювання справедливості сприяють хорошій репутації.

Життя розбурхує вас, зростає потреба особистої участі у всіх справах, прагнення вирватися з нав’язаного кола обставин. Все це штовхає вас на активні дії.

Ви опинитеся у центрі уваги і тоді дуже багато залежатиме від прийнятих вами рішень. Зміцнюється енергетика, поліпшується самопочуття. Гарний час для початку творчої і ділової роботи.

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Підтримати Факти ICTV
Знайшли помилку в тексті?
Помилка