Астрологічний прогноз на 2016: що принесе петля Сатурна Україні

24 Грудня 2015, 12:00
Астрологічний прогноз на 2016: що принесе петля Сатурна Україні

Факти ICTV разом із астрологом Наталією Нестеренко прогнозують, яким буде 2016 рік для України.

Для України весь 2016 рік буде періодом складної політичної кризи, яка може розтягнутися і на частину 2017 року, принаймні, першу його половину. Наступний рік стане періодом серйозних потрясінь і змін у владі та її структурах. 

Серйозні проблеми позначаться вже на стику 2015 і 2016 років, прямо перед новорічними святами і відразу після них. Деякі важливі сфери життя країни можуть виявитися буквально заблокованими політичними скандалами та розбіжностями. 

Зараз дивляться

Напередодні новорічних свят і на самому початку січня можуть дуже гостро стояти питання блокування або припинення потоків різних ресурсів – як з нашого боку, так і навпаки, можуть виникнути проблеми з транспортним сполученням та іншими видами сполучень. 

Крім того, можуть виникнути проблеми, що стосуються політичних угод з окупованими територіями і сусідніми країнами. Так само, розпочавшись прямо перед новорічними святами, можуть розтягнутися на весь рік проблеми, пов’язані з ухвалення урядових документів або з призначеннями і відставками в уряді. Читайте: 2016 для України: як за рік створити те, чого не вдавалося за 20

Уряд, парламент, коаліція 

Буквально з 24-27 грудня почнуться серйозні політичні битви, пов’язані із змінами в уряді, в коаліційних угодах. Всі ці або якісь з перерахованих питань можуть не тільки змусити політиків напружено працювати наприкінці грудня-початку січня, але і можуть запустити процеси змін в політичних союзах.

У цей час для влади президента Порошенка буде знову гостро стояти питання коливань між конфліктами і умиротворенням, між війною і поганим миром (в першу чергу на внутрішньому фронті), повернення до невирішених питань, в яких доводиться приймати до уваги вплив партнерів і внутрішню ситуацію. 

Трохи пізніше, з березня 2016 це питання балансування стане критично важливим для президента вже до кінця 2016. Можливі деякі зміни в уряді, в структурах влади, можуть бути суттєво змінені правила взаємин (у тому числі торгових) з окупованими територіями, сусідніми країнами. 

Так само в цей час можуть бути укладені важливі міжнародні угоди, можуть відбутися зміни в міжнародних союзах і об’єднаннях. З другої половини січня і далі в лютому складаються дуже сприятливі умови для економічного співробітництва, міжнародного співробітництва, ймовірні успіхи у сфері дипломатії на міжнародній арені, важливі дипломатичні, економічні рішення.

Читайте: Тарологи спрогнозували курс гривні на 2016 рік

Але так само в січні-лютому можуть статися такі зміни в політичних союзах (у тому числі в коаліції), які запустять процеси кульмінації політичної кризи і її переходу з хронічної форми в стадію серйозного загострення.

Таким чином, у межах періоду з лютого по серпень 2016 року критично загострюються всі накопичені за попередні роки суперечності, досягають кульмінації назрівали до цього (і особливо закладені протягом 2015 року) конфлікти і проблеми. 

У цей час Марс, планета, яку древні називали “малим злом”, символічно пов’язана з кризами, лихами, конфліктами і війнами, в своєму русі по Зодіаку формує петлю. 

У своїй петлі Марс не тільки виділяє в напруженому контексті всі питання, пов’язані з українською владою та її інститутами, політикою, парламентом, колективними надіями та ідеалами суспільства, але, що дуже важливо і символічно, початкова точка його петлі точно збігається з кінцевою точкою петлі Сатурна 2014 року.  

На ній сталися відомі, кардинально змінили ситуацію в країні події, на якій країна отримала нового президента, новий уряд і новий парламент. Очевидно, що події 2016 року в першу чергу підданий випробуванням тих, хто прийшов до влади в 2014 році – від президента до парламенту і уряду, принесуть зміни на рівні цих інститутів влади. 

Можливо так само, коли Марс буде проходити ті ж точки, на яких Сатурн приніс територіальні проблеми і втрати (а саме у лютому та у червні-липні 2016 року особливо, але і в рамках всього періоду лютий-липень), питання окупованих територій загостряться, або події, пов’язані з ними, істотно динамізуються. 

Читайте: Три сценарії для Донбасу після закінчення Мінська-2

Головні теми та тенденції, що відбувається в країні в першій половині року символічно описуються картами весняних затемнень. Вплив Сонячного і Місячного Затемнень (відбудуться 9 та 23 березня відповідно) проявиться вже з лютого 2016 і запустить процеси, які розгортатимуться в найближчому майбутньому.

Сонячне затемнення висуває на перший план драматичні події, пов’язані з темами кардинальних трансформацій, небезпек, масових процесів, або таких подій, в які залучені великі маси людей. 

Можливі надзвичайно гучні скандали, пов’язані з корупцією та зловживаннями у владі, які буквально розбурхають все суспільство, не виключені різного роду аварії в масштабах країни. 

Вплив затемнення у другому деканаті Риб віщує смерть відомої людини, залучення до суду і відповідальності високопоставлених людей, землетруси. 

Місячне затемнення висуває на перший план теми зовнішніх та міжнародних відносин, зовнішньої торгівлі, економіки і фінансів у взаємозв’язку з міжнародним партнерством і співпрацею.

Акценти місячного затемнення так само будуть стосуватися балансування всіх видів взаємодій, включаючи відносини з окупованими територіями, сусідніми країнами, так і пошуку компромісів у політиці. І потрібно сказати, що в цих питаннях у президента виникнуть серйозні проблеми, практично тупикові ситуації.

Читайте: Бюджет 2016: мілітаризація, Євро-2012 та міністерська пошта

Більше того, окремі ситуації можуть взагалі вийти з-під його контролю. Зараз складно сказати, що саме це буде, але очевидно, що поблизу затемнення (лютий-березень) можуть відбутися вкрай резонансні події, окремі з яких ще більше загострять протиріччя і проблеми політичної системи і влади, потягнуть за собою зміни, які триватимуть до кінця 2016 року. 

Найбільш напружені з цих подій можуть відбутися вже на початку лютого, у першій половині лютого і на початку березня. Весняні затемнення (як Сонячний, так і Місячне) підкреслюють серйозну кризу і неминучі зміни на рівні структур влади і політичних інститутів.

Ймовірно, що серйозні зміни, включаючи, як мінімум, рішення про зміну уряду, розпад коаліції і про парламентські вибори (або щось з перерахованого) відбудуться в проміжку березень – червень 2016 року. 

Ключові події і рішення у цих напрямках найбільш вірогідні в другій половині березня і в червні. Потрібно сказати, що на цьому політична криза не тільки не закінчується, але і продовжує розвиватися настільки серйозно.

2016 для президента

Третій рік правління президента (з червня до червня 2016-2017) почнеться і продовжиться, як найбільш критичний і небезпечний для його влади період.

У свій 26-й рік Незалежності (з серпня 2016 до серпня 2017) Україна входить в один з найбільш жорстких і критичних періодів політичної боротьби.

Читайте: Що буде з економікою України у 2016: три сценарії (ІНФОГРАФІКА)

З травня до серпня 2016 року в країні створиться двоїста ситуація у всьому, що стосується влади та її інститутів (можливо, тимчасово виконують обов’язки на ключових постах, або підвішена ситуація, коли гострі питання в цих сферах залишаються невирішеними).

Протягом липня-серпня 2016 року відбувається повернення до невирішеним (або вирішеним неостаточно) питань політичних конфліктів і змін. Таким чином, до літа симптоми кризи набувають характер хронічних, ймовірно, йде підготовка до нових виборів в досить напруженій і складній обстановці.

Серпень-жовтень – наступний період максимальної концентрації напруги і найважливіших змін, характер яких визначається осінніми затемнень (Сонячне затемнення 1 вересня і Місячне затемнення 16 вересня). На цей раз криза і небезпеки, позначені навесні, повторюються в ще більш жорстких формах, ситуація виглядає ще більш напруженою.

Для України, по-перше, знову виражена загроза влади і політичних лідерів, ще більш підкреслено ймовірність виборів, падіння одних політичних сил і еліт, їх протиборство з іншими. 

Відносини з Європою і безвізовий режим

Істотне просування в міжнародних відносинах і у вирішенні всіх відповідних питань, у тому числі питань безвізового режиму, можна очікувати в січні-лютому.

Важливих рішень щодо безвізового режиму можна очікувати в період з кінця травня по серпень.

Але є серйозні підстави вважати, що в 2016 році, і особливо наприкінці літа-осені безвізовий режим може бути заблокований через політичну ситуації.

Економіка і рівень життя

Через політичну кризу може бути дестабілізований курс національної валюти. Періоди найбільш різких коливань курсу припадають на березень, травень і серпень.

Що стосується кредитів, то спірні ситуації, що стосуються виконання Україною зобов’язань за кредитами і їх негативні наслідки будуть актуальні в період з кінця лютого по квітень, в жовтні-листопаді.

У вирішенні цих питань можливі певні труднощі. Тим не менш, не дивлячись на всі проблеми, а так само на те, що з другої половини 2016 допомогу Україні може бути зменшена, а відносини з країнами донорами ускладнені жорсткістю умов співробітництва (особливо наприкінці літа та восени), економічної катастрофи не станеться.

З другої половини 2016 року можуть покращитися умови для зовнішньої торгівлі, а до кінця року ситуація може більш-менш стабілізуватися.

Окуповані території і відносини з Росією

Теми окупованих і непідконтрольних територій, як мінімум до середини-кінця літа 2016 будуть продовжувати існувати у вигляді невирішених питань, в них можливі періодичні загострення і паузи, але нічого такого, що якісно змінить ситуацію, швидше за все, не відбудеться.

Деяке загострення ситуації можливо в лютому-квітні, але так само це можуть бути і деякі нові повороти у розвитку подій і домовленостей щодо непідконтрольних територій, в політичних інструментах і методах взаємодії з ними.

З серпня-вересня 2016 і далі, в 2017 році з’являться можливості для зміни ситуації, для повернення частини втрачених територій до складу і під контроль України.

Відносини з Росією в 2016 році залишаються досить складними, Росія продовжує використовувати різні інструменти для тиску, впливу на ситуацію в Україні, але обмежена в цій можливості.

Загострень до тих стадій, які були в 2014 і почасти 2015, не відбудеться, але в січні-квітні ймовірне посилення тиску. Навесні Україна знову опиниться в полі уваги кремлівського режиму, можливо, у зв’язку розбалансованою внутрішньою ситуацією і спробами використання ситуації внутрішнього кризи.

З серпня-вересня і далі до кінця 2016 вірогідні рішення міжнародних судових інстанцій по спорах між Україною і Росією і, швидше за все, вони будуть прийняті на користь України. Погіршення відносин аж до серйозних конфліктів і загострення протистоянь можливо з серпня-вересня 2016 і в кінці року.

Читайте докладніше про очікування від 2016 на сайті Наталії Нестеренко 

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Loading...
Підтримати Факти ICTV
Знайшли помилку в тексті?
Помилка