Привітання у віршах та прозі з Днем Віри, Надії та Любові

Віра, Надія, Любов

Традиційно 30 вересня в Україні відзначають день церковної пам’яті великомучениці Софії та її дочок Віри, Надії і Любові.

У це світле свято варто привітати своїх близьких і друзів. Жінкам заведено бажати неземної любові, міцної віри та незгасної надії.

З нагоди свята Факти ICTV підготували найкращі привітання з Днем Віри, Надії, Любові у віршах та прозі.

***

Від щирого серця вітаю з прекрасним, світлим святом – з днем Віри, Надії, Любові і матері їхньої Софії. Бажаю зустрічати кожен новий день із радістю і душевним світлом, завжди прагнути до благих цілей і досягати їх, випробувати в житті щире щастя і насолодитися успіхом!

***

Вітаючи тебе сьогодні,
Сказати хочу знов і знов,
Нехай завжди живуть з тобою
Надія, Віра і Любов.
Хай добрий Ангел із небес
Боронить і не розчарує,
І дивних тисячі чудес
В житті твоїм тобі дарує.

***

Від чистого серця хочу тебе привітати тебе з таким душевним і світлим святом – з Днем Віри, Надії, Любові і матері їхньої Софії. Бажаю тобі в будь-якій ситуації зберігати надію, ніколи не втрачати віру і знайти справжню любов!

***

Бажаю миру і світлої долі,
Запалу, енергії, сили доволі,
Творчого вогника, сили й наснаги,
Щедрості серця, людської поваги!
На довгих стежках вашої ниви
Будьте завжди здорові й щасливі!
З днем Віри, Надії, Любові!

***

Від щирого серця вітаю зі світлим Днем Віри, Надії, Любові та матері їх Софії. Хочу побажати зустрічати новий день із радістю і душевним світлом, прагнути завжди до благих цілей і добрих ідей, досягати у житті щирого щастя і абсолютного успіху, зберігати любов у серці, міцну віру в душі і світлу надію на краще.

***

Нехай Софія від вас відведе всі негоди,
А Надія і Віра подарують вам щастя.
І Любов у ваше життя прийде непомітно,
І від цього ваша душа розквітне.
Я бажаю вам радість і ніжність пізнати,
І як зірки на небі яскраво палати!

***

Великомучениці Віра, Надія та Любов жили у II столітті в Римі, і були дуже вірними християнками. Софія навіть назвала своїх дочок іменами трьох християнських чеснот і виховувала їх в любові до Господа.

Дізнавшись про них, імператор Адріан (117-138 рр.) спробував змусити їх поклонятися богині Артеміді, але вони залишалися непохитними.

Імператор піддав дочок Софії жорстоким тортурам, але вони дивним чином залишалися неушкодженими, і тоді їх стратили на очах у матері.

У День Віри, Надії та Любов заборонено виконувати домашню роботу, сперечатися та створювати конфлікти. Також не можна святкувати весілля та вінчатися.

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Знайшли помилку в тексті?
Помилка