Що це?
Українські стартапери створили проект, у якому віртуальна валюта нараховується за час, проведений у додатку. Одна хвилина = один нім. Пізніше ці криптогроші можна витрачати на лайки записів інших користувачів, що знаходяться в радіусі 2 км, а також власні публікації.
Цікаво, що стрічка новин формується не з підписок, а грунтуючись на геолокації. Тому користувачі бачать публікації, які розміщені недалеко від поточного місця перебування.
На перший погляд, додаток схожий на Instagram, проте в Nimses стрічка фото прив’язана до капіталу в межах сервісу.
Час – гроші
За допомогою німів можна оплачувати деякі товари та послуги. За словами авторів сервісу, вже в червні віртуальну валюту можна буде міняти на товари або послуги, а з лютого 2018 року – переводити.
При цьому конкретні послуги та товари, які з’являться в магазині Nimses Goods, розробники поки не називають.
Читайте: Топ-5 соцмереж, що вбивають психіку
Made in Ukraine
Незважаючи на те, що додаток Nimses зареєстрований у США, його творці – українські стартапери. За словами директора з маркетингу Андрія Сіріченка, проект розвивається в першу чергу на українському ринку. Сервіс дозволяє не тільки перетворити час в умовні гроші, а й зробити популярність чимось більшим, ніж просто лайками заради лайків.
Зірковий Nimses
До промо-кампанії Nimses залучили популярних персон (співак Іван Дорн, блогер Олександр Барабошко), чим підігріли неабиякий інтерес до сервісу. У додатку таких користувачів називають Ангелами, їхня аватарка дещо відрізняється від інших: на німбі видно кількість німів.
Тренд 2017 року
Соціальна мережа Nimses об’єднала кілька важливих тем 2017 року: акцент на мобільні телефони, прості публікації, а також віртуальні гроші. При цьому чіткого формулювання бізнес-моделі програми та її цілей творці поки не назвали.
– Nimses – це всесвітня система всього прожитого часу. Nimses дозволяє стерти кордони між онлайн та оффлайн, між життям і зароблянням на життя, між мати та бути. Витрачай німи, подібно до того, як витрачаєш життя, на хороших людей і потрібні речі, отримуй німи інших людей, – йдеться в описі на GooglePlay.
Нагадаємо, раніше в Україні заблокували популярні російські сервіси Вконтакті, Однокласники та Яндекс. На зміну цим сайтам на український ринок прийшла соціальна мережа Ukrainians.