Згідно зі східним календарем 2017 – це рік Червоного (Вогняного) Півня.
Читайте: Як прикрасити будинок на Новий рік 2019
Щоб привернути удачу в наступному році, необхідно враховувати основні особливості цього символу. Фахівці радять, в першу чергу, в новорічному декорі використовувати натуральні матеріали та прикраси.
А іграшки для ялинки, зроблені своїми руками, особливо потішать дітлахів. Повністю саморобні прикраси для ялинки – новомодне рішення, що дозволяє створити унікальний новорічний декор і підкреслити талановиті здатності рукодільників.
Новорічна ялинка в стилі еко
Для прикраси ялинки в цьому році дизайнери рекомендують звернути увагу на канони екостилю, рустик і кантрі, що як раз передбачають застосування натуральних матеріалів.
Готуючись до зутрічі року Червоного Півня максимально використовуйте вогняні фарби і рукотворні предмети декору з сільськими мотивами, нетривіальні прикраси:
Читайте: Новорічні ялинки: 7 хенд-мейд варіантів
– іграшки з кераміки, дерева, тіста, фольги, картону, кольорового паперу, тканини, скла, металевих заготовок або дроту;
– гірлянди та іграшки, зроблені з перлинних намистин або шишок, згортки з льону або мішковини, наповнені пшеничними зернами;
– чорно-білі фотографії членів сім’ї, де зображені домочадці на новорічних святах або урочистостях, листівки з кумедними побажаннями;
– шкаралупу з яйця з розписом етнічними мотивами, сніжинками або ілюстрацією соснових гілок; декоративні прикраси в стилі ручної роботи, виконані з сіна або пшеничних колосків.
– для оформлення верхівки ялини можна сплести гніздо з гілочок або зробити його з сіна, куди необхідно помістити декоративну фігуру півня і курки з яйцями, виконаними в техніці пап’є-маше або зшитими з фетрової тканини.
Також для фінансового добробуту сім’ї можна прикрасити зелену красуню декількома красиво складеними купюрами або скарбничкою.
Для візуалізації своїх бажань можете прикрасити ялинку, наприклад, іграшкової машинкою, будиночком, або повісити на неї ключі. Адже новорічні свята – пора чудес і загадування бажань на рік, які обов’язково збудуться, якщо твердо вірити і робити все для їх виконання!
Кольорова гамма для прикраси ялинки
Зустрічати рік вогняного півня потрібно колоритними фарбами з спектра натуральних тонів та їх градацій: червоним, рубіновим, гранатовим, малиновим, кораловим, а також золотим, жовтим, помаранчевим, білим, молочним, коричневим.
Для грамотного складання колористичних схем ялинкового вбрання потрібно по черзі чергувати холодні та теплі тони кольорової палітри: холодний коричневий і білий колір потрібно поєднувати з помаранчевим або червоним тоном.
Червоно-жовта палітра, розбавлена білими фарбами, на зеленому тлі підкреслить тональну насиченість, властиву року вогняного півня.
Бажано використовувати не більше трьох основних тонів та двох додаткових кольорів.
Фігурки півня в різнокольоровій гамі також посприяють благополучній реалізації будь-яких задумів і звершенню бажань у 2017-му.
Ну, і зрозуміло, обов’язково здивуйте гостей нетривіальними ялинковими прикрасами, створеними власноруч!
Читайте також: Як прикрасити квартиру на Новий рік 2017
Ялинкові прикраси своїми руками
Щоб красиво прикрасити ялинку на Новий рік рукотворними виробами, обов’язково підключіть і діточок, від чого вони будуть в захваті.
Такі прикраси для ялинки виглядають набагато ефектніше, ніж звичні предмети декору з різнокольорових полімерних матеріалів.
В оздобленні ялинки може, наприклад, проявлятися сюжет про народження курчати і перетворенні його в півня.
Роздрукувавши картини із зображенням символу року, їх можна вирізати у формі ялинки або кулі, присипати блискітками папір, попередньо змащений прозорим клеєм, повісити на кольорові нитки і симетрично прикрасити гілки.
Також можна зробити і розфарбувати гірлянду з паперових півників і курочок.
У тандемі з фігурами домашніх птахів гармонійно виглядатимуть іграшки, зроблені у вигляді фруктів, овочів, будиночків.
Одноколірні кулі рекомендується прикрасити пшеничними зернами, прикріпленими до основи за допомогою клейового пістолета. Після висихання клею потрібно покрити зерна пшениці або проса безбарвним акриловим лаком з перламутровим відтінком.
Прозорі новорічні кулі можна самостійно наповнити чим завгодно, а керамічні фігурки героїв – розфарбувати спільно з дітворою.
Цікаві гірлянди з цукерок та шишок, макаронних виробів у вигляді бантиків, розфарбованих червоною або золотою фарбою, зацукрованої журавлини або мандарин, пронизаних мотузкою або кольоровим дротом.
Можна також оформити гарну гірлянду в стилі кантрі з штучним старінням.
Цікаво зліпити сніговиків, фігури курки, курчат, півня або оленів з полімерної глини.
Снігова мішура і соковита калина також прикрасять новорічну ялинку.
Правила розташування прикрас
Прикрасьте ялинку якомога гармонійніше, краще нехай на ній буде трохи менше іграшок, але всі вони будуть правильно розвішені. Для грамотної прикраси ялинки, важливо дотримуватися одного принципу, а не змішувати декілька:
1. Спіраль. Намиста і гірлянди розвішуються у напрямку від верхівки донизу однаковими завитками. Якщо прикрасити ялинку різнокольорово, у будинку буде особливо весела атмосфера. Іграшки розташовуються симетрично смугами на відстані один від одного.
2. Вертикаль. Намиста і гірлянди вивішуються перпендикулярно підлозі, а іграшки в шаховому порядку. Візуально деревце стане вище. Уникнути строгості в стилі допоможуть повітряні банти з мережив.
3. Горизонталь. Гірлянда розміщується по всій ширині ялинки, а іграшки в довільних місцях. Якщо прикрасити дерево таким чином, складно уникнути неохайності, тому важливо чергувати великі і дрібні фігурки.
Підбираючи іграшки, дотримуйтесь правила пропорційності – небажано вішати великі іграшки на маленьку ялинку і навпаки. Спочатку краще розвісити великі іграшки, на нижніх ярусах, а більш дрібні – ближче до верхівки.
Під ялинку зазвичай ставлять фігурки Діда Мороза і Снігуроньки, але перед настанням 2017 бажано там розмістити і колосся з півником.
Для набуття достатку можна також зшити своїми руками мішечок з лляної тканини і насипати в нього трохи зерна.
Частування покладіть під ялинку біля фігурки півня, при цьому бажано ставити іграшку з дерева, металу або фарфору. І символ Нового 2017 року обов’язково принесе вам мир, благополуччя і позитивний настрій!
До слова, ми писали про ялинкові базари у Києві: ціни та нова мода.
За матеріалами Happymodern, Pro2017god, Chejdom
Відео: Youtube