Традиційно фінал Нацвідбору на Євробачення 2025 не залишив українців байдужими. У мережі активно обговорюють перемогу гурту Ziferblat. Саме він із піснею Bird of Pray представлятиме Україну на міжнародному пісенному конкурсі в Базелі.
Реакція українців на перемогу Ziferblat на Нацвідборі 2025
Варто зазначити, що користувачі мережі підтримують Ziferblat, що показали й результати голосування. Глядачі Нацвідбору зазначають, що вони гідні представляти Україну на Євробаченні 2025. Однак є й ті, хто висловлює сумніви щодо вибору, і називає інших фаворитів..
- Ура! Це приголомшливі новини! Вітаю Ziferblat із перемогою!
- Радий за успіх Ziferblat. Очікую побачити їхню групу в п’ятірці виконавців Базеля в травні.
- Я не дивитимусь це Євробачення, що за крінж взагалі.
- Повне розчарування!
- Ну, не щороку ж нам Євробачення розривати. Треба дати шанс іншим країнам.
- Ура! Вітаю вас, ви заслужили на це!
- Україна горда за своїх представників!
- Ziferblat молодці. У Molodi дуже крутий результат. Khayat, бажаю тобі великої аудиторії, тому що твій голос – бомба!
- Шкода, що не Khayat, але в принципі норм, у фіналі будемо.
- А ви помітили, як Ziferblat засмучені були весь вечір після виступу? Наче перестали вірити в перемогу. А тут глядачі приємно здивували. Вони, напевно, самі в шоці були.
- Дуже-дуже круто, я задоволений результатом! Того року мені їхня пісня взагалі не сподобалася, цього разу – це неймовірно! – Пишуть єврофани в коментарях.
Нагадаємо, що переможця Нацвідбору на Євробачення 2025 визначили за результатами голосування журі (50%) та глядачів (50%). Загалом Ziferblat набрав 19 балів у фіналі. Друге місце посіли Molodi, а трійку лідерів закрила Маша Кондратенко.
Міжнародний пісенний конкурс Євробачення 2025 відбудеться вже у травні у швейцарському місті Базель. Півфінали заплановані на 13 та 15 травня, а грандфінал ‒ на суботу, 17.