Фото Відео Музика

Важливіше врятувати людей, ніж перемога на Євробаченні: гурт Kalush Orchestra дав нове інтервʼю для ICTV

Kalush Orchestra
Джерело: Getty Images

Український гурт Kalush Orchestra, який переміг на конкурсі Євробачення 2022, став гостем нового YouTube-проєкту ICTV Україна на зв’язку.

У розмові з ведучою Оксаною Гутцайт фронтмен Олег Псюк зізнався, чи доводилося змінювати виступ через політичні переконання, чи обговорював він з польським виконавцем скандал з 0 балами від України на конкурсі та чи запланований був заклик врятувати Маріуполь на сцені у Турині.

– Я одразу знав, готувався і запланував це. І вважаю, що зробив правильно. Якби навіть мене дискваліфікували, в Україні, сподіваюсь, мене б зрозуміли. Таки важливіше врятувати людей, ніж навіть перемога на Євробаченні, – поділився Олег.

В інтерв’ю український виконавець прокоментував популярні в інтернеті фейки про гурт Kalush, зокрема, чи справді  після конкурсу Олег вирушив на фронт.

Зараз дивляться

Окрім відвертих розповідей на тему Євробачення, артист згадав про свій ранок 24 лютого під звуки вибухів у Борисполі та розповів, чому вирішив відкрити волонтерську організацію.

Він назвав, скільки концертів довелося скасувати через воєнні події та анонсував найближчі плани гурту. Повне інтерв’ю можна переглянути на YouTube-каналі ICTV.

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Loading...
Підтримати Факти ICTV
Знайшли помилку в тексті?
Помилка