Відео Персони

У мене був дощ із діамантів: Полякова розповіла, як розорила чоловіка-мільйонера

У мене був дощ із діамантів: Полякова розповіла, як розорила чоловіка-мільйонера
Джерело: Оля Полякова

Українська співачка Оля Полякова розповіла про розкішне життя та згадала, як витрачала гроші свого чоловіка, бізнесмена Вадима.

В YouTube-шоу Взрослые девочки артистка зізналася, що в 2004 році виходила заміж за дуже заможну людину. Тоді Вадим проводив великі фінансові операції для великих бізнесів, за що отримував чималі гроші.

– У мене був дощ із діамантів, будинків та всього іншого… Витрачала його гроші самозабутньо та дуже талановито… У 2008-2009 роках сталася криза і те, чим займався Вадим, взяли на себе банки, – згадує Оля.

Зірка наголосила, що замість того, щоб на відкладені гроші розпочати інший бізнес, чоловік витрачав кошти на неї.

Зараз дивляться

– Він знімав мені кліпи, записував дуети із московськими виконавцями. Він думав, що це назавжди, і я так теж думала. Нескінченний потік грошей, – розповіла Полякова.

Артистка зізналася, що до певного часу була впевнена, що у Вадима багато грошей.

– Я можу дозволити собі приватний літак та віллу на Лазурному березі. Тобто він мені дав таку впевненість. Але я запитала: Чому ти мені по-справжньому не сказав, на скільки ми можемо розраховувати? На що він відповів, що бачив мене щасливою та боявся зупинити, – розповіла Оля.

Згадала артистка й момент, коли відкладені кошти чоловіка закінчилися.

– Стояло навіть питання про звільнення водія… Гроші різко закінчилися. Було жорстко – як опускання в холодну ванну, – зізналася Полякова.

Співачка наголосила, що талановиті жінки можуть зробити з мільярдера – мільйонера, проте вона пішла далі.

– Я зробила з мільйонера просто хорошу людину. Коли це сталося, було складно, – сказала Оля.

Раніше Оля Полякова розповідала про костюми із секс-шопу та рольові ігри. Артистка зізналася, що має вбрання покоївки та медсестри.

Проте між комфортним одягом чи сексуальним пеньюаром, Полякова обрала перше, наголосивши, що має перевірений часом шлюб.

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Loading...
Підтримати Факти ICTV
Знайшли помилку в тексті?
Помилка