Всюдихід з пластикових пляшок відправлять в Антарктиду

Юлія Клєцова
Всюдихід з пластикових пляшок відправлять в Антарктиду

Про це пише motor.ru.

Основою для кузова Solar Voyager стали 4000 шестикутників HexCores. Їх надрукували на 3D-принтері, філамент для якого отримали з попередньо подрібнених пластикових пляшок. Всюдихід з двома причепами, загальною довжиною 16 метрів, оснастили десятьма двосторонніми сонячними панелями і шістьма вакуумними трубками для розтоплення снігу.

Загальна маса Solar Voyager становить 1485 кілограмів, а максимальна швидкість не перевищує восьми кілометрів на годину. Арктичний всюдихід обладнаний колесами низького тиску з посиленням у вигляді металевої сітки, а також зберігає тепло склінням. У причепах знаходиться запас їжі на 47 днів.

Читайте: Як потрапити в Арктику: лоукостер Wizz Air запустив прямий рейс

LPGAN-мережа Hiber призначена для “інтернету речей”. Вона складається з запатентованого модему з низьким енергоспоживанням і власної мережі низькоорбітальних супутників. Перший супутник планується запустити в четвертому кварталі 2018 року.

Стартує експедиція з табору на льодовику Union. Подолати маршрут до Південного полюса і назад Едвін і Лінзбет планують за 30 днів. Для зв’язку з командним центром мандрівники використовуватимуть першу в світі енергоефективну супутникову LPGAN-мережу (Low Power Global Area Network), розгорнуту голландською компанією Hiber. За допомогою неї також  відстежуватиметься місце розташування всюдихода.

Раніше Факти ICTV писали, що полярники зворушили мережу фотографіями сплячого морського котика.

Categories: Авто